Справжня людина – це, мабуть, чуйна і обачна людина, яка вміє бачити прекрасне і робити добро. Вона не прагне виділятися, хоча в душі знає, що чимось не така, як всі звичайні люди. Ця людина вміє творити. Не важливо, що. Але те, що вона робить, завжди естетично виразне. Вона цінує друзів, поважає старших і вірить у щастя.Як стати справжньою людиною? Це багато в чому залежить від нас самих. І кожен це знає і прагне розібратися в собі, зрозуміти себе, пізнати свій внутрішній світ. Для цього ми весь час намагаємося порівняти себе з оточуючими, зіставити особисте життя із суспільним, свій інтерес до навколишнього світу з його інтересом до себе, щоб відповісти на найголовніші запитання: який я? Як і для чого я живу? Чи все я відкрив у собі?Народна мудрість говорить:"Щоб справжньою людиною стати, треба добре працювати".Отже, пряця-це першооснова людського життя, яка створила людину.А тому, без праці немає справжньої людини.
Объяснение:
ответ:Предложения (НЕ слитно // НЕ раздельно).
Подчеркнутое невнимание очень ранит человека. – В это мгновение хотелось не внимания, а покоя.-
Не всякое животное может жить в неволе. – В итоге они добились не воли, а еще большего ужесточения условий существования.
Неаккуратность в мелочах может привести к полному беспорядку. –
В первую очередь привлекала в этом человеке не аккуратность, а удивительные лучистые глаза.
Что может оправдать неправду? – И тогда впервые прозвучала из её уст не правда, а ложь.
Благодаря героическим усилиям советских солдат неприятель был отброшен. – Никакой он тебе не приятель, а просто компаньон.
Дети очень чувствительны к несправедливости. – Не справедливость двигала им, а жажда наживы.
Щоб ніхто не дізнався правди, Андрій вирішив їх поводити за ніс.
Маринка дуже любила книги - уткнеться в них носом і читає, читає.