М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вслухайтеся в інтонацію лектора. на які ознаки наукового мовлення слід звернути увагу? напишіть рецензію на лекцію, враховуючи такі ознаки мовлення: виразне/монотонне; вільне/скуте; офіційне; легке/складне для сприйняття; інформаційно насичене; переконливе/непереконливе.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anel1985
anel1985
12.06.2021

Мрія


У творчу діяльність включена фантазія, проте далеко не завжди процес уяви негайно реалізується в практичних діях людини. Нерідко цей процес набуває форми особливої внутрішньої діяльності, що полягає у створенні образу того, що людина бажав би здійснити. Такі образи бажаного майбутнього називають мрією. Мрія - необхідна умова втілення в життя творчих сил людини, спрямованих на перетворення дійсності.
Мрія виступає як спонукальної причини або мотиву діяльності, остаточне завершення якої з тих чи інших причин виявилося відстроченою. Саме тому будь-який предмет, зроблений руками людини, у своїй історичній сутності - це здійснена людська мрія.
Велика, але не завжди помітна роль уяви в практичної виробничої діяльності людей. У будь-якому, навіть самому звичайному предметі можна побачити втілену мрію багатьох поколінь людей. Чим довше історія речі, чим більше вона змінювалася, тим більше число людських мрій в ній відбито. Здійснена мрія викликає нову потребу, а нова потреба породжує нову мрію. Спочатку кожне нове досягнення виробничої діяльності, нова річ здається досконалої, але в міру її освоєння виявляються недоліки, і люди починають мріяти про кращих речах, стимулюючи тим самим процес їх предметного втілення

4,5(95 оценок)
Ответ:
Bitq
Bitq
12.06.2021
Я напишу текст на русском, а ты сама переведёшь ;)

Я живу в большой стране. Здесь много памятников,  парков, школ, театров, и просто красивых мест.
Я люблю свою страну широкие тротуары и белые бордюры и особенно за гордый характер народа, передающийся из поколения в поколение. Здесь улицы и памятники названы в честь национальных героев. В тёплые дни мы всей семьёй ходим на прогулку в мой любимый сквер.
А зимой, особенно вечером, когда идёт снегопад город превращается в сказку.
Я очень люблю свою страну!  
4,4(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ