М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1 пізнавальне 2 естетичне
з розважальне
4 виховне
А допомагає змістовно й весело провести вільний
час
Б виховує високі моральні якості, почуття
патріотизму, любов до батьків
в формує естетичне сприйняття світу, спонукає
бачити красу навколо себе
г сприяє збагаченню знань про минуле нашого
народу, про багатий духовний світ українців
г
сприяє застосуванню традиційних обрядів,
звичаїв наших предків у сучасному житті

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ivabogdan
ivabogdan
14.10.2020
Українські народні пісні відіргають дуже важливу роль у житті сучасних людей.
Наші перші дні починалися з пісні, яку кожен вечір співала нам матір. Вона виховує нас духовно, змінює наше ставлення на цей світ та до нам краще сприймати усе, що твориться навколо нас. Пісні розмальовують наше сіре, буденне буття. 
 Із давна українські пісні виховували в людях патріотизм, єдиність та незалежність. Пісня - це наша мова. Пісня - скарб, який передається из одноко покоління в інше, із уст в уста. Не буде пісні - не буде мови та єдності нашого народу. 
 
4,8(8 оценок)
Ответ:
lilyarutyunova
lilyarutyunova
14.10.2020
Мотря — розумна, вродлива і чепурна жінка. Фізично здорова, вона любила працю. «Діло ніби горіло в Мотриних руках», — каже автор. 

Тривалий час вона змовчувала свекрусі, виявляючи свою чемність. І лише тоді, як відчула себе не господинею, а наймичкою в Кайдашів, її терпець увірвався. Захищаючи свою людську гідність, щоб «не з'їла свекруха, люта змія, вік молоденький», Мотря дедалі більше втрачає почуття міри. 

Вона стає сварливою і жорстокою людиною, яка в сімейних суперечках не зупиняється ні перед чим. Після того як Мотря вибила око свекрусі, селяни почали кепкувати з Мотрі як із лютої жінки. 

Коли обирали Карпа десяцьким, дехто в жарт радив обрати Мотрю, а інші відповідали: «Не можна, вона повибиває всім бабам очі». 

Мова Мотрі також відзначається грубістю, насичена образливими і лайливими словами. Відчуваючи свою зверхність над Мелашкою, вона і розмовляє з нею нечемно і образливо: «Не мети до порога, бо візьму тебе за шию, як кішку, та натовчу мордою в сміття...» Своїми висловами Мотря намагалася не тільки образити Кайдашиху, а ще й викликати на суперечку. 
Старший Кайдашенко — гордий, насмішкуватий, вередливий, сердитий. «Він був чоловік гордий, упертий, не любив нікому кланятись, навіть рідному батькові», підкреслює автор. Карпо вимальовується як соціальний тип дрібного власника, який прагне зміцнити своє невелике господарство, але не має змоги. У стосунках навіть з близькими він егоїст, індивідуаліст, що дбає лише про свій власний інтерес, не рахуючись ні з ким. Не випадково односельці саме його обирають за десяцького, мотивуючи: «Карпо — чоловік гордий та жорстокий, з нього буде добрий сіпака». 
4,7(77 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ