Відповідь:
Означеннями «зелений», «голубий», «ніжно-фіалковий» лірична героїнявірша І. Жиленко «Підкова» характеризує сніг
Цитата: Була зима. Ішов зелений сніг. За ним — рожевий. Потім — фіалковийКруг них світився то зелений сніг, то голубий, то ніжно-фіалковий.
Головними міфологічними персонажами календарно-обрядових пісень літнього циклу є : Купайло, русалка
За прикладом звернемося знов до свята Купала. З ним пов’язані два найголовніші міфічні персонажі — Купало та Марена. Марена — володарка небесного водного царства. Марена, як і богиня смерті Мара, сильніша за вогонь, для нього вона смерть.
Здібності до характерництва мав герой твору В. Рутківського «Джури козака Швайки» Санько
Пояснення:
Час (хронос) художнього твору завжди відрізняється від реального історичного часу. У творі час може виражатися за до датування, вказівки на тривалість подій і діалогів героїв.
Автор може застосовувати прийоми „розтягування”, „уповільнення” часу, згортати його до маленької ремарки (наприклад, „минулої зими”) або узагалі „зупинити” (щоб зробити ліричний відступ).
Хронологічний час — це той, який можна виміряти за до секундоміра; дозволяє розміщувати факти чи події в певний час. Вимірюйте короткі проміжки часу, такі як секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці, роки чи десятиліття.
Объяснение:
Соціально побутові пісні складалися за до методу "від людини до людини". Люди могли змінювати і вставляти щось від себе .