Объяснение:
1. Учасники українського театру корифеїв:
І. Карпенко-Карий
Марко Кропивницький
Михайло Старицький
Микола Садовський
Панас Саксаганський
Марія Заньковецька
Марія Садовська
2 . трагедия
драма (жанр)
драма для чтения (пьеса для чтения)
мелодрама
иеродрама
мистерия
комедия
водевиль
3. Трагикомедия - драматическое произведение, в к-ром сочетаются элементы трагедии и комедии.
Сарказм - язвительная насмешка, злая ирония.
Гротеск - произведение искусства, исполненное в фантастическом, уродливо-комическом стиле
4. 1 Андрей Тарковский ( не уверена )
2 Оноре Де Бальзак
3 -
4 Аркадий Гайдар
5 -
ответ:Я вважаю, що людина- це соціальна істота, і великий вплив на неї чинить виховання з боку батьків, педагогів, колективу і тд. Інші ж переконані, що самі в змозі віднайти в собі цілий світ і бути зацікавленими в ньому. Але якою б самодостатньою людина не була, вона неодмінно залежна від соціуму, бо саме в колективі, у взаємодії з наколишнім світом особистість має можливість розкрити свої сутні риси. Саме це примножує її соціальні можливості, дає поштовх до розкриття здібностей і талантів, і як результат-людина розширює свої професійні якості, бачить перспективи та прокладає шлях до власного успіху.
Объяснение:
Жанрово-тематичне розмаїття:
козацькі;
чумацькі;
кріпацькі;
солдатські;
бурлацькі;
заробітчанські.
Кожен з цих циклів має свої особливості, але всі вони об’єднані соціальними мотивами і найкраще характеризують певну історичну епоху.
Соціально-побутові пісні різнопланові і за тематикою, і за сюжетами, і за мотивами, і за колоритністю образів. Для них характерне поєднання реалістичної конкретності з метафорично-символічною образністю, вони багаті на традиційні для народного епосу метафори, постійні епітети, порівняння. Це пісні про гірку долю простого люду в умовах тоталітарних режимів, соціальну не
рівність, громадські, родинні, побутові конфлікти, природне віковічне прагнення народу до волі, пошуки шляхів до кращого життя тощо.