М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Есе на тему " чи потрібні людям цифрової епохи календарно- обрядові пісні"?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Masha05332234
Masha05332234
28.01.2020
1. Історична основа роману. 1) Ворогування між окремими групами козацької верхівки. 2) Боротьба між претендентами за гетьманську булаву. 2. "Чорна рала" - соціальний роман з українській літературі. 3. Показ благородства героїв, їх здатність на одчайдушні вчинки, на самопожертву. 4. Зображення боротьби різних ідейно-естетичних напрямів, в основі: яких були різні погляди на взаємини співця з народом. 5. Образи головних персонажів. 1) Кирило Тур - найяскравіший романтичний образ. а) Велика енергія; б) хоробрість, лицарство; в) щира вірність товаришам. 2) Пугач - "січовий дід" - борець за правду. 3) Полковник Шрам - поборник об'єднання України, прихильник міцної гетьманської влади. 4) Брюховецький - підступна, зрадлива, мстива і властолюбна людина, авантюрист. 5) Мрія Сомка -об'єднати обидві частини України. 6. Роль роману в розвитку української художньої прози.
4,7(59 оценок)
Ответ:
liza1449
liza1449
28.01.2020
Жили на одній березі дві пташки-сусідки. Одна з них  - Сорока, вважала себе великою панею, ходила лише у капелюшках, була дуже заможною і не мала дітей. Інша - Горобчиха. Ця була скромною, одягалася сіренько, у неї була купа галасливих діточок-гороб*ят, які завжди хотіли їсти.
Сорока завжди вихвалялася своїм розумом і багатствами. На ринку вона завжди купувала лише найдорожчі делікатеси. А Горобчиха була тихенькою, мовчазною, бо завжди мала один клопіт - як прогодувати своє сімейство. Тому й на базарі вона купувала лише хліб та дешевий сир. Одного разу зустрілися сусідки по дорозі на ринок та й пішли поряд. Аж раптом бачать - лежить на стежці два камінці. Один - блискучий, аж сяє на сонечку. А інший - тьмяний, сіреньки. От Сорока, будучи хитрою, відразу схопила блискучий, та й каже - цей діамант не для тебе, сірої мишки, тобі вистарчить і камінця. Та й гордо пішла геть. А бідна Горобчиха зітхнула тяжко, підняла камінець, та й думає: " Ну хоч діткам принесу гратися". Але взяла та й потерла камінь. І раптом камінь засяяв. Під шаром пилу виявився справжній діамант. Горобчиха занесла його на базар, продала та й стала жити зі своїми дітками у достатку.
А що ж Сорока? Вона всім вихвалялася, що це справжній діамант. Але одного разу побачив цей камінець Грак-ювелір, та й посміявся з пихатої Сороки. Це виявився звичайнісінький шматок скла.
Ось така історія. Не все те золото, що блищить.
4,7(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ