Відповідь:
Софійка її слів тут немає
"Не я краду - прокляття моє краде" Вадим Кулаківський
"Тепер усі у мене тут!" - показує кулака і регоче. Геогрій (але вірно ім"я ГОРДІЙ) Кулаківський цитата: – Цілий Вишнопіль дізнається про Гордія Кулаківського! Тепер усі в мене отут!
"Ну це ваші гімназійні штучки! Вчать усяких там наголосів!..." Сашко
"Поноси поки я добра! Але на весілля..." тітка Сніжана
цитата: Сніжана ласкаво смикнула небогу за пишний хвіст, охоплений металевою заколкою: – Поноси, поки я добра! Але на весілля…
Пояснення:
демократичність,
волелюбство,
емоційність, що виявляють у музичності наближеності українців до природи,
культі жінки і родини,
релігійності,
толерантності до інших народів,
працелюбстві,
гостинності.
це риси!
Объяснение:
Твір:
У нас самі найкращі краєвиди, оспівані в піснях та описані в віршах. Гори, луги, галявини, озера, моря, річки вже багато тисячоліть надихали, надихають і будуть надихати.
У нас живуть дуже талановиті люди, які створюють власними руками унікальні речі. Наша косівська кераміка та петриківський розпис в 2012 році були номіновані до Репрезентативного списку нематеріального культурного надбання людства (Юнеско).
А які в нас унікальні музичні інструменти? Наші унікальні – трембіта – народний духовний музичний інструмент, довжина якого сягає до 3 метрів, та бандура – український народний струнно-шипковий музичний інструмент, кобза — старовинний український національний струнно-щипковий музичний інструмент з родини лютневих.
А запальний унікальний український танець гопак? Характерною рисою якого є демонстрація сили, спритності, героїзму і шляхетності. Танець імпровізаційного типу. Рухаючись парами по колу, хлопці змагаються у спритності. Дівчата їх заохочують до все новим трюкам, а потім, танцюють ліричну частину. У фіналі гопак знову бурхливий, іскрометний і темпераментний. До специфічних рис гопака слід віднести шпагат у стрибку, коли ноги і руки розносяться в різні боки. Також присутній фігура «павучок», коли танцюрист навприсядки спирається ззаду на руки і викидає ноги вперед, пересуваючись по сцені.
1. Їх склав народ.
2. Їх співали на свята, тобто на дату в календарі. Вони всі зв'язані з язичницькими віруваннями.
3. (тут лично)
4. Багато пестливих слів
Объяснение: