М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ласочка, ів!Питання по "Зачарованій Десні" О.Довженко: Що найбільше дивувало Сашка, коли він розповідав про родину?

👇
Ответ:
lglglglgl
lglglglgl
06.10.2020

соазащащсщащащащ

Объяснение:

ососшсщсщащашащсш


Будь ласочка, ів!Питання по Зачарованій Десні О.Довженко: Що найбільше дивувало Сашка, коли він ро
Будь ласочка, ів!Питання по Зачарованій Десні О.Довженко: Що найбільше дивувало Сашка, коли він ро
Будь ласочка, ів!Питання по Зачарованій Десні О.Довженко: Що найбільше дивувало Сашка, коли він ро
4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zhgulevatanya
zhgulevatanya
06.10.2020

Сучасна українська література — українська література останніх десятиліть, створена сучасними письменниками. У науковій літературі точно не зазначено, від якого моменту українську літературу слід вважати сучасною. Утім, під поняттям "сучасна українська література" найчастіше розуміють сукупність художніх творів, — написаних від часу здобуття Україною незалежності в 1991 році й дотепер. Таке розмежування зумовлене відмиранням після 1991 року загальнообов'язкового для митців СРСР стилю соціалістичного реалізму та скасуванням радянської цензури. Принципові зміни в українській літературі відбулися ще в роки Перебудови (1985) і особливо після Чорнобильської катастрофи (1986)[1]. Деякі дослідники вважають, що сучасна українська література починається від 1970-х років після покоління шістдесятників[2].

Унаслідок більшої свободи, відкритості українського суспільства до іноземних впливів та значно ширших контактів iз літературами інших країн сучасна українська література здебільшого відрізняється від радянської та класичної зверненням до досі заборонених тем (Голодомор, сексуальність, наркотики, девіантна поведінка і т. д.), використанням нових стилістичних прийомів (постмодернізму, неоавангарду, сенсо-фізіологізму, уживання нецензурної лексики та суржику), різноманітністю та змішанням жанрів, своєрідною епатажністю, а також осмисленням соціальних проблем та історичної пам'яті.

Объяснение:

це все на що я здатна) надіюсь чимось до

4,6(3 оценок)
Ответ:
Emma190
Emma190
06.10.2020

Дуже важливим фактором зацікавлення учнів у вивченні української літератури є мотивація діяльності на уроці. Створення на уроці каліграм на певну тему спонукає школярів до творчості, пошукової роботи, розвиває естетичні смаки. Каліграма – віршований твір, записаний у вигляді малюнка.

Презентація ознайомлює учнів із історією виникнення каліграм, їх автором, французьким письменником-модерністом Гійомом Аполлінером. На слайдах також представлені роботи Аполлінера.

Учням пропонується на уроці робота в групах, подаються тематичні картинки для створення малюнків, зразки учнівських робіт, а також світлини робочих моментів у групах на уроці.

4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ