М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чим приваблюють мене джури грицик і сашко?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
makskos4444
makskos4444
16.04.2020
У творі розповідається,про 
підлітка Федька-халамидника,який не давав відпочити своїм батькам,бо завжди всюди його було повно!Але при тому всьому Федько був дуже вірним,сміливим та добрим другом,який не видавав своїх товаришів.
Толя-панська дитина,дуже детікатний був Толя.Із-за Толика,Федько часто діставав від батьки ремнем.І одного разу Толик попав в безглузду ситуацію,бо хотів похвалитися,що він краще інших.Федько будучи мужнім хлопчиною пішов на порятунок Толі,а той навіть йому неподякував,за те що той можливо врятував йому життя.І Федько через свою гуманність віддав своє життя,бо пошкодував Толю!
Вкінці ми зіткаємося з смертю Федька,а Толік навіть не пішов на його похорони!
4,6(89 оценок)
Ответ:
rororo5209
rororo5209
16.04.2020
Народна пісня «Гомін, гомін по діброві» належить до козацьких пісень. Запорозькі козаки — мужні захисники своєї рідної землі. Кожен хлопчик змалку готувався до служби у війську. На Запорозькій Січі був вій кодекс честі: треба виявляти мужність і стійкість у боротьбі ворогами, не кидати товаришів у біді, ставити громадські інтереси вище особистих. Хоч жінки, матері й залишалися самі, все ж вважати за честь посилати в запорожці чоловіків та синів; не прощали зради. Служба козацька важка й небезпечна, дуже часто не поверталися неї, падали на полі бою. Про це й говориться у творі. У пісні використані традиційні для фольклору прийоми паралелізму (паралельне ображення явищ природи й людського життя), діалогу, трикратного повторення, вживаються ласкаво-зменшувальні слова. 
4,5(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ