М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До історико-мемуарної прози належать усі названі твори ОКРІМ: А)Киево-Печерського патреарка
Б)"Історія русів"
В)літопису Самійла Величка
Г)літопису Самовидця

👇
Ответ:
polina5m
polina5m
27.10.2021

Відповідь "А"

Києво-Печерський патреарк не належить до історико-мемуарної прози.

4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
котик11585896
котик11585896
27.10.2021

Автор – Редьярд Кіплінг;

Рік написання – 1889; Рід літератури – ліро-епос;

Жанр – балада Тема – протистояння та примирення Сходу і Заходу.

Ідея – ствердження миру і злагоди між народами, незважаючи на різницю в вірі, поглядах, мові

Головні герої: Камаль – вожак повстанців. Сильний, сміливий, не боїться ночі, вправний, вкрав найкращу лошицю Полковника, хороший вершник, скочив легко в сідло, дуже швидко оминає всі небезпечні місця. полковничий син – молодий юнак, сміливий, безстрашний, один кинувся наздоганяти Камаля і його воїнів, не думав про свою безпеку, хоробро повернув за Камалем у провалля. автор-оповідач. Розповідь ведеться від імені оповідача, який начебто збоку дивиться на все, що відбувається. син Камаля, воїни-повстанці, солдати королівської армії.

Основна думка – немає Заходу без Сходу, а Сходу — без Заходу, всі частини поєднуються в одному цілому, світ різнобарвний і багатоликий, тому завдання справжньої людини — увібрати, зрозуміти, поважати й полюбити це розмаїття: завжди є шанс подолати протистояння різних сил та ідей, якщо люди будуть поважати один одного, дотримуватися законів честі й розв’язувати всі конфлікти мирно. Тому завдання справжньої людини — ввібрати, зрозуміти, поважати й полюбити це розмаїття. Це є шлях до оновлення буття всього людства. Ідея балади висловлена не у рефрені, а в словах “той, хто вчора ворогам був, сьогодні товариш нам!” І справа не в тому, що “сильні” гуртуються, а в їхній здатності приносити своєю силою мир туди, де була ворожнеча. Сильні на те й сильні, аби оберігати слабких. Саме це їх і поєднує, і робить “людьми честі”. Слово “благородство” співзвучне зі словом “благо”, тобто “добро”.

4,5(18 оценок)
Ответ:
dmitriyslesarev
dmitriyslesarev
27.10.2021

Я люблю свою країну за те, що це моя Батьківщина. Україна – це моя рідна земля, яка випромінює тепло та красу рідної домівки. Я вважаю, що любити свою державу треба не за щось, а тільки вже за те, що вона тебе прихистила та виростила. Як дитина щиро любить свою матір, так і кожен українець повинен любити свою державу, бо вона – єдина така, бо всі ми – її діти.

Є люди, які вважають, що за кордоном краще. Та насправді це не так! Усім відомо, що на іншій землі приїжджих людей, які проміняли своє рідне на «гарне і блискуче» ззовні, усередині має зовсім інший вигляд. Мігрантів експлуатують, як дешеву робочу силу, не захищаються їх права. На мою думку, це є покарання для зрадників від Бога. Все, що ім залишається – читати останні новини в Україні в інтернеті на unn.com.ua, адже приїхати сюди і побачити країну на власті очі можливоті немає.

Інколи буває важко. На своєму життєвому шляху ми часто зустрічаємо багато проблем та невдач. Але від них не треба втікати, вважаючи, що десь там, у далекому краї буде легше і все враз стане на свої місця. У рідній сторонці легше знайти відповіді на питання, що невтомно задає життя. Не дарма люди кажуть, що вдома й стіни до

Та однієї любові замало. Ми зобов’язанні захищати, розбудовувати свою Вітчизну, щоб вона квітла і цвіла. Тоді і жити буде краще. Україна потребує нас – талановитих та енергійних патріотів, які б прославляли свою державу.

Народна мудрість каже: «Де народився – там і згодився». Щоб не сталося, я не покину свій рідний край, бо я тут народилася, бо я його люблю за те, що це мій дім, моя нене, моє натхнення!

4,8(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ