М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Початковий рівень (по 1 6.) 1 Семен спораллодів А нечем Б таблею в оркалом Глуком 2 На думку а Панаса е гаши, там... в А хата неметена 6 постий снорки обли в 3.На думку татарша, коли людина спить на сонц хаздаг шасти Ay nei sinni.com В бути розроджена зброя Б тiпо засмагне або обгорить Зраз луна 26 Cepeanin pinень. (по 16) 4. Татари у творі названі A XIRAKM В демонами Г чортами 3.Прокого дках: «Гей, козаки! Уставайте!- кричав захриплим голосом Непорадчий - Мамостя А.Б. Хмельного 6. Після закінчення бою Б татарина в Павлуся Г дiла Андрiя А у полон до козаків потрапив молодий Мустафа-ага В татари поран Павлус Б пограбували татар Г переманияи Павлуся до себе 7. Установіть відповідність між персонажем (образом) та цитатою Достатній рiвень (по 1,5 б.) А Яке мені діло до нього! Добре, що живе: тепер хай i зараз здохне за ту кривду, яку нам заподіяв..>> 1. Jenner-ripeli 2. Павлусь Б Як хлопець з нього вийде шiлий, то знайте, що з нього кошовий будет В Добре в тебе серце, хлопче! Цей невiльник вернеться з тобою на 3. Недол Україну!» Т «Козаконі соромно плакати, ось що. Виростеш - козаком станеш» 8. Установіть відповідність між елементами ідейно-художнього аналізу та визначеннями повісті «За сестрою» А. Чайковського тема А уславлення козаків - оборонців рідної землі. Павлуся - відважного лицаря: засудження татар та українців-зрадників. 2 jack Б тiльки любов до рiдноï землi, батьківської домівки, дружба, цілеспрямованість до подолати будь-якого ворога. 3. Основна думка В героїко-романтична повість Г вiдтворення страшних картин поневолення татарськими загарбниками українського народу; зображення Павлуся, який докладае багато зусиль. Високий рівень (3 б.) 9. Напишіть роздум (10-12 речень) за словами Девлет-гiрея з повісті «За сестрою»> А. Чайковського «Справді лицарський народ тi козаки».

👇
Ответ:
Лебеде
Лебеде
18.01.2021

хз на безе алаоаодатплалаьащлм

4,8(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
daryamelikhova
daryamelikhova
18.01.2021

Наприклад за творами звірина школа.

Объяснение:

Друзі справжні — мов брати рідні

Народна мудрість

Справжнім чарівником художнього слова можна назвати українського письменника Всеволода Нестайка. Сам він вважає, що побути дитиною йому завадила Велика Вітчизняна війна. Тому й став дитячим письменником, щоб у творах повертатися у дитинство, догратися, досміятися.

Повість "Тореадори з Васюківки" теж про гру, вигадку, фантазію. Романтика щоденних пригод так захопила двох друзів Івана Реня і Павла Завгороднього, що іноді вони втрачають відчуття межі між реальністю та уявним світом, створеним ними самими.

Вже з перших рядків повісті починаєш розуміти: доведеться сміятися. І сміятися багато та весело. Такий незвичайний колорит сільського дитинства зобразив письменник. Пригоди героїв повісті починаються змалку. Пискнув неправильно хлопчина власне ім'я. От і прозвали Явою на все життя. Але немає коли засмучуватися з цього приводу, бо виникає стільки справ, що не вистачає часу замислюватися над тим, як там тебе називають. Та ще й є друг Павлуша, який виручить і до що-небудь придумати.

Ява і Павлуша не вигадники. Це дві "бомби уповільненої дії", хоч у їх вчинках немає злого умислу, а тільки добрі наміри. Адже добру справу хотіли зробити хлопці, коли проводили першу лінію метро у Васюківці. Порятунок маленького песика Собакевича із занедбаної криниці взагалі можна назвати подвигом без будь-яких жартів: далеко не кожен спуститься на дно напівзруйнованого колодязя. Щоправда, енергія у хлопців б'є через край. Тому навіть добрі справи часто перетворюються на комічні ситуації, що викликають сміх.

4,6(17 оценок)
Ответ:
VASEK191911
VASEK191911
18.01.2021
1..Молодий дракон
2..Ніхто не підозрював про існування дракона 
3..Мудрий дракон 
4..Розмова дядька з драконом 
5..Помста
Розділ ІІІ
1..Розмова йміж князем та пустельником
2..Дивний і незвичайний змій 
3..Гості
4..Приємний співрозмовник-дракон
5..Життя володаря не варте й одного рядка поета!
6..Наляканий дракон
Розділ lV
1..Князева доля
2..Врятування Люботина
РозділV
1..Здивований дракон від почутого 
2..Найсолодші сни метелика
3..Найпотаємніші думки
4..Урочистий бій з драконом 
Розділ VI
1..Наляканий дракон
2..Задеревіла рука у пана під час боя 
3..Переможець дракон
Розділ VII
1..Холодна осінь 
2..Замріяний дракон 
3..Сліпуча яснота
4,7(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ