Відповідь:
натурою для картини послужив курінь в садибі сестер художника, в селі Козачому. Запорожцем йому позував місцевий селянин Степан Кругляк, образ же старого- пасічника був збірним. Картина отримала схвалення Ради Академії мистецтв і критики. У 1905 році вона експонувалася на Першій всеросійській художній виставці у Львові. «Гість із Запоріжжя» – один з кращих творів української історичної живопису на козацьку тему. Це найбільш вдала робота Ф. С. Красицького, його єдина завершена тематична композиція.
Пояснення:
Выписать словосочетания с прилагательными, поставив их в нужной форме
Образец: известных долгожительниц, русского ботаника…
Информационная карточка № 2
Яблоня Сиверса – одна из самых (известный) долгожительниц: ей уже более 45 миллионов лет. По мнению учёных, дикая яблоня Сиверса является прародительницей всех культурных сортов яблонь на Земле. Названа она в честь (русский)ботаника (немецкий) происхождения Иоганна Сиверса. Яблоня хорошо переносит (сильный) засуху, не боится (различный) вредителей и болезни Её не нужно обрабатывать пестицидами, в которых нуждается большинство (фруктовый) садов во всём мире.
Яблоня Сиверса занесена в Красную книгу Казахстана. Было время, когда яблони, как и другие (плодовый) деревья, не разрешалось рубить. Они являлись символами плодородия и жизни. Вырубка садов началась в (тяжёлый) 90-е годы. На сегодня огромная часть (знаменитый) (алматинский) (яблоневый) садов вырублена, на их месте возвышаются виллы и коттеджи. С 2004 года (казахстанский) учёные начали бить тревогу, и в 2006 году была открыта программа восстановления (яблоневый) садов. С 2009 года в городе Алматы ежегодно проводится фестиваль «Үлкен Алма», посвящённый возрождению (алматинский) апорта.
В начале 2016 года известный итальянский научно-исследовательский фонд «Бенеттон» отметил наши яблоневые леса специальной наградой и вручил Международную премию Карло Скарпа в номинации «Сады».
Відповідь:
1. Автор знайомить читатача з головним героєм - Федьком.
2. Хлопці запускають повітряного змія, а Федько ігає. Потім забирає у хлопців змія.
3. Батько карає Федька за чергову шкоду.
4. Автор знайомить читата з ще одним героєм - сином господаря Толею .
5. Прогулянка хлопців під дощем.
6. Федько розказує хлопцям, що до школи не піде, бо піде на річку дивитися як скресає крига. Хлопці вирішують йти всі разом на річку.
7. За хлопцями на річку без дозволу ув"язався Толя.
8. Федько на спір переходить річку по крижинах
9. Толя вирішив також перейти через річку по крижинах, але майже одразу розгубився і почав панікувати.
10. Федько кидається на до і таки рятує Толю, хоча сам падає у воду. Федькові допомагають врятуватися Стьопка і Спірка.
11. Тим часом до річки прибігли мати Федька і батьки Толі. Щоб не бути покараному Толя бреше своїм батькам, що на лід його пхнув Федько.
12. Федько, який вже звик до того, що його карають, з жалю до Толі обмовляє себе, що то він пхнув його на лід.
13. Батько ввечері таки добряче лупцює Федька, але йому вже було байдуже, бо він знепритомнів від високої температури. А через три дні Фелько помирає.
14. Коли усі друзі прощалися з Федьком, Толік біжить гратися з Федьковим чижиком. "Цього чижика він сказав Федьковій матері віддати йому, бо він його виграв у Федька".
Пояснення: