М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Климко перебував у тітки Марини три дні, тому що ... 2. Які квіти цвіли на вікні у тітки Марини? 3. Климко, вдячний тітці Марині, допоміг їй ...
4. Климко порадив тітці Марині...
5. Тітка Марина запропонувала Климку...
6. Климко мріяв про те ...
7. Климко пообіцяв тітці Марині...
8. Прокинувшись у вагоні, Климко побачив у дверях... 9. Климкові довелося стрибати з вагона на станції...
10. Від станції додому залишалося пройти...
11. Слова “Хто тебе й викохав отакого...” належать...
12. Климко загинув від...

👇
Ответ:
kudzhan
kudzhan
06.12.2021

Відповідь:

1. Климко перебував у тітки Марини три дні, тому що ...  захворів. Цитата: Не спав, а в гарячці був. Без пам'яті був трохи не три дні.

2. Які квіти цвіли на вікні у тітки Марини?  цитата: "...від червоних калачиків і хвастунців, що цвіли на лутках у кожному вікні",

3. Климко, вдячний тітці Марині, допоміг їй ... цитата: "Він промів тічок біля порога та вузеньку між споришем стежку до хвіртки Тоді обійшов тітчину хату, повисмикував старий цупкий бур'ян попід призьбою",

4. Климко порадив тітці Марині... цитата: "А півня, тітонько, ви краще заріжте, бо він і курей продасть... "

5. Тітка Марина запропонувала Климку... залишитися  в неї жити. Цитата: "А може б, ти, синочку, в мене зостався, га?"

6. Климко мріяв про те ...весною посадить з Зульфатом на могилі дядька Кирила вишню

7. Климко пообіцяв тітці Марині... приїхати до неї. Цитата: "Я не забуду вас, тьотю Марино, — надломленим голосом сказав Климко. — Я і вам... я приїду... Чесне слово! "

8. Прокинувшись у вагоні, Климко побачив у дверях... німецького солдата. Цитата: "Він прокинувся від гучного гуркоту дверей. І не зразу розгледів на тлі сірого дощового неба німця у вагоні, що стояв простоволосий, без зброї, у довгих по самі лікті шкіряних рукавицях".

9. Климкові довелося стрибати з вагона на станції... Дебальцеве. Цитата: Недалеко, кілометрів за три, він побачив станцію і впізнав її: то було Дебальцеве!

10. Від станції додому залишалося пройти... шістдесят кілометрів. Цитата: Тепер йому лишалося пройти кілометрів шістдесят.

11. Слова “Хто тебе й викохав отакого...” належать... тітці Марині

12. Климко загинув від... ворожої кулі. Цитата: Від переїзду вдарила довга автоматна черга. Климка штовхнуло в груди і обпекло так боляче, гостро, що в очах йому попливли червоногарячі плями.

Він уп'явся пальцями в діжурку на грудях, тихо ойкнув і впав.

Пояснення:

4,4(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anna3371
anna3371
06.12.2021
Спотерігати або читати у газетах про нові  досягнення  нашої держави , про її економіку , екологію , мову . Це все радує серце і душу . Адже кожен українець , якщо навіть він і не вважає себе ним ,але народився в Україні все, ж таки радіє новим успіхам, душу його , хоч трошки , але тривожать її падіння і невдачі .                                         
   Крок за кроком , то піднімаючись , то опускаючись на сходинки , які ведуть у майбутнє, Україна рухається вперед, не відстаючи від інших . звичайно, бувають і падіння, і різкі підйоми, але все це ніщо порівняно з минулим і з тим, що чекає нашу країну в майбутньому . Можливо, буде краще . На це покладають надію усі громадяни України, але можливо… 
   Якою ж буде Україна в майбутньому, наприклад у 2050 році ? 
   Залишилось якихось 49 літ . Для держави це ніщо . Звичайно це історія половини століття, аледля країни, яка існувала тисячі років, правда, у постійній залежності, це навіть не один день людського життя. Але ж щось таки зміниться в економіці, історії, мові держави. А що ж ? Невідомо, адже нікому не дано заглядати в майбутнє . Все вирішить час . Хоч припустити, якою буде Україна можливо . отож давайте здійснемо подорож у країну майбутнього, в якій житимемо і працюватимемо ми і наші нащадки . 
    Україна . Київ . 2050 рік . Чудові дерева і дивні квіти яскравих кольорів на клумбах . Машини, які можуть замінювати літаки, на дорогах, люди у вбранні моди 2050 року . В магазинах все роблять комп ютери. На фабриках і заводах замість людей працює техніка . Все модернізовано до вищого   атунку, що робить життя людей прекрасним сном . Колишнє місто героїв тепер стало центром нових досягнень країни . Все в ньому цвіте і розвивається . А повітря, яке воно тут чисте . Що ж це ? Хіба відходи фабрик і заводів не виносяться в атмосферу і не забруднюють її? Дивно ?! А нічого дивного. Тепер техніка робить все: забруднене повітря збирається у спеціальні  герметичні блоки , де очищується і виходить в атмосферу, а відходи знищуються і не приносять шкоди . Тепер люди дихають чистим киснем завдяки техніці і обладнанню . А Дніпро, одна з найбільших річок Європи, що ж з ним ? Мабуть, забруднений, бо відходи фабрик потрапляють у воду . Та ні ! Він чистенький, прозора очищена водиця несеться у далекі моря, які також чисті до нестями . Яка краса, як приємно жити в такій чистоті . Це природа така чиста, а люди ? Чи пам ятають Шевченка, Франка, Українку, яким став їх духовний світ ? Ні, не забули вони вони предків. Пам ятають письменників, діячів культури і патріотів України, а духовний  світ  їх трішечки змінився . Люди дбають про природу, не забруднюють воду, повітря; вони ведуть себе як найрозумніші істоти на Землі; які можуть забезпечити себе і свою державу чистотою, достатком, здоров ям, бути патріотами рідної країни . 
  
4,8(4 оценок)
Ответ:
Intagul
Intagul
06.12.2021

Відповідь:

Головна героїня твору — безталанна наймичка Ганна. Її життя дещо нагадує Катеринине. Як і Катерина, Ганна — жертва пан­ської розпусти. Вона теж «покритка», але не повторює сумної історії своєї попередниці, а зберігає своє життя для улюбленого сина Марка. Ганна ні на хвилинку не забувала про свій материн­ський обов’язок. Любляче серце не повело її стежинами Катерини до ополонки, а підказало інший, значно важчий і благородніший шлях, до кінця життя бути позбавленою прав материн­ства. Чи може бути більша мука-кара для матері?

У пролозі мовиться про якусь жінку з дитям на руках. Ганна приходить на хутір «у найми проситись» тільки через рік і дуже радіє, коли господарі погоджуються її взяти, дитину доглядає, «ніби матір». Залишившись наодинці з малим, «тяжко, важко плаче», причини цих сліз «не зна Марко, росте собі». Щоб по­шкодити добрій славі Марка, не згоджується бути посадженою матір’ю на його весіллі. Коли Марко і Катерина вітають Ганну після повернення з Києва, як рідну матір, вона лякається: «Може вони знають. Може, вони догадались.» В останні хвилини життя нещаслива мати всіма силами намагається діждатися Марка з до­роги і відкрити таємницю його народження.

Трагедія Ганни не тільки в тому, що вона, багата, із славного селянського роду, мусить народити в пустельному полі й підки­нути дитя чужим людям. Ще більших невгасимих, щоденних страждань завдає їй те, що вона мусить ховатися зі своїми по­чуттями до сина, притлумлювати їх, а тому позбавлена материн­ського щастя.

Характеристика Ганни : Любляча мати;

Щирість, простота, відвертість; працьовитість і щедрість;

Набожність, дотримується народних обрядів;

Повага до людей;

Терплячість, здатність до важких страждань;

Ніжність;

Безталанність;

Жертва тогочасного суспільства.

Пояснення:

4,8(29 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ