М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Умоляю, чем бістрее тем лучше В чому цінність рубаї Омара Хайяма? Вимоги до роботи:

не менше 10 речень; використовувати словосполучення «на мою думку», «Я вважаю» і т. д.; відповідь повинна складатися з вступу, основної частини і висновку; необхідно наводити приклади творів.

👇
Ответ:
olegohremenko
olegohremenko
01.02.2020

Рубаї Омара Хайяма є надзвичайно цінними творами в світовій літературі, які втілюють глибоку філософію, мудрість та естетику. На мою думку, їх цінність полягає в кількох аспектах.

По-перше, рубаї Хайяма відображають складність людського існування, вічні питання про сенс життя, любов, смерть та відношення до Всесвіту. Вони спонукають читача задуматися про великі питання, розширюють світогляд і стимулюють роздуми про глибину і значущість життя. Наприклад, рубаї "Чи живе вродлива квітка й вночі?" або "Не знаю, що є навіть у міліардерів" пробуджують в нас думки про непереборну природну красу та про те, що багатство не є гарантією щастя.

По-друге, рубаї Хайяма є майстерним зразком поетичної форми. Вони складаються з коротких чотиривіршів, які містять глибокий зміст і проникливі образи. Така компактність та точність виразу робить рубаї унікальними і виразними. Наприклад, рубаї "Життя, немов краплина роси, минає" або "Минають роки, а думки залишаються" демонструють його вміння передати глибокі почуття та філософські думки в максимально збагаченій формі.

По-третє, рубаї Хайяма мають значний історичний контекст. Вони написані у середині 11-го століття в Персії, але отримали популярність та визнання в різних країнах та епохи. Їх переклади і адаптації з окремих мов перекладені багатьма видатними поетами та літераторами, що свідчить про універсальність їхньої цінності. Наприклад, рубаї Хайяма були відомі та популярні в середньовічній Персії, але згодом були відкриті і відновлені за до перекладів в європейських країнах, таких як Англія, Франція та Німеччина.

За до своїх рубаї, Хайям висловлював свої думки про життя, любов, міркував над нерозривним зв'язком людини з часом і Всесвітом. Він надавав їм глибину та філософську сутність, змушуючи читача відчути їх універсальність і актуальність до сьогодення. Наприклад, рубаї "Залишила вона сльози на моїх сторінках" або "Думки мої – як кришталеві краплі вина" відображають його особисті почуття, досвід та споглядання, що можуть бути розпізнані і відчуті кожним.

У висновку можна сказати, що рубаї Омара Хайяма мають велику цінність в світовій літературі завдяки своїй філософській глибині, поетичній майстерності та історичному контексту. Вони втілюють універсальні ідеї та поняття, що стимулюють роздуми про людське існування і його місце у Всесвіті. Рубаї Хайяма залишаються актуальними й надихаючими для сучасного покоління, відображаючи важливість філософського мислення та глибоких роздумів у літературі.

4,6(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
baby2525
baby2525
01.02.2020
         Написати твір-роздум на тему: «До чого треба дослуховуватись в житті - до розуму чи до серця?» можна так:
         Часто людина задає собі питання, до чого ж треба дослуховуватись в житті? І найчастіша відповідь – до розуму. Звичайно, залишати розум холодним навіть у найтрагічніших ситуаціях – вищий пілотаж. Я вважаю, що діяти лише розумом, не зважаючи на емоції, зможе лише сильна та вольова людина.
          Але чи правильно діяти лише за розумом? На мою думку, ні. Інколи необхідно прислухатись і до серця. Наприклад, одна людина переймається через якусь дрібничку. А інша людина, холодна розумом, розуміє, що проблема його товариша дріб’язкова. І не висловлює слова підтримки. Тобто може статись, що така людина поступово ставатиме емоційно-холодною та байдужою.
          Не можна йти шляхом сприйняття навколишнього світу лише серцем. Адже у такому випадку легко звернути на неправильний шлях. Наприклад, Чіпка з твору П. Мирного діяв досить емоційно, що й привело його на невірну стежку. Отже, найкращим вибором буде жити і серцем, і розумом. Якщо тримати таке сприйняття світу в тандемі, то можна залишитись чуйною людиною, яка мислить розумно.
4,7(85 оценок)
Ответ:
itrufanova2016
itrufanova2016
01.02.2020

еперевершена краса природи і повінь людських почуттів, освячених коханням, ліричні спогади про батьківський дім і філософічні міркування про сенс людського життя — такий тематичний діапазон пісень А. Малишка.

Любов до пісні в А. Малишка від його матері. Вона співала разом із сином багато пісень. Кажуть, ніхто з письменників не знав стільки пісень, як А. Малишко. А перші пісні написав поет на пропозицію О. Довженка ще в період ранньої творчості до кінофільму "Щорс". "Богунська четверта" ("Гей, за Десною люди веселі") звучить до сьогодні. У роки війни співали його пісні "Партизанська", "Як збирались хлопці до загону".

4,4(54 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ