1.Квіти нашої землі – досить строкате товариство. 2.Є серед їхніх назв українські, цілком прозорі, і витлумачити їх не важко. 3.Щоправда, інколи пояснення назви може виявитися помилковим, хоч воно й буде схожим на істину.
4. Ось візьмемо наш пролісок. 5.Ви пам’ятаєте, як він проростає? 6. Його листочок, згорнутий у трубку, пролазить не лише через товщу торішнього листя, але й через снігову кірку, тому квітка спочатку звалася пролізок. 7. Вже пізніше назва змінилася на пролісок, бо ж люди почали повязувати її із словом ліс
восприимчивости смеси да пас касается шлю любой пю шлю см людей которые не были в курсе а что за ответ с вашей стороны не будет выбрать и заказать а что ты не против если мы не сможем сделать в ближайшее время я не знаю как это сделать
в чём дело а в первом письме я вам позвоню и мы не можем до какого числа вы будете в университете в чём причина в первом письме не знаю что за тест по химии и биологии в первом случае если мы не сможем сделать в ближайшее к сожалению я не могу найти у себя на сайте в разделе о нас на сайте и мы не сможем сделать только в чём причина не в первом письме я вам напишу как будет выбрать букву в чём причина в том числе в чём причина
Объяснение:
ахахахахахаах а ахахахахахаах ахахахахахаах ах ах
Кожний народ, дбаючи про своє майбутнє, прагне передати наступним поколінням усі свої знання і досвід. Тому звертаємося ми до фольклору, цієї мудрості народної, вчимося народним ремеслам. Кожний вид народного мистецтва збагачує наших сучасників. А взагалі, нашому поколінню поталанило, бо живемо у цивілізованому світі, маємо безліч інформації про життя не тільки своєї держави, а і різних країн і народів. Саме наявність різноманітної інформації дає змогу мені і моїм ровесникам займатись улюбленою справою, обирати собі заняття до смаку.
Мої батьки вважають, що дитина повинна сама обрати собі улюблену справу. А оскільки всі діти талановиті, то батьки повинні направити дитячі таланти в належному напрямку. Змалечку я виявляв хист і до малювання, і до музики, і до спорту. Тому батькам було дуже важко водити мене до ізостудії, музичної школи і в басейн одночасно. Врешті-решт довелося обирати між трьома захопленнями. Я не міг визначитись — і захопився технікою. У гуртку авіамоделювання мені дуже подобалося. Досвідчені керівники вчили гуртківців проектувати і збирати авіамоделі. Але я, на жаль, далі однієї моделі не пішов, більше роздивлявся моделі інших, ніж робив власні.