М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір " Особливості новелістики Олеся Гончара" (за новелою «Модри Камень»).

👇
Ответ:
hello120
hello120
21.10.2020

Відповідь:

Олесь Гончар є видатним українським письменником, чиє творчість відзначається своєрідним підходом до новелістики. Одним з найбільш відомих творів Гончара є новела "Модри Камень". У цьому творі автор розкриває світ своєрідної сільської громади, звертаючись до вічних проблем людського життя.

Особливості новелістики Олеся Гончара, зокрема в новелі "Модри Камень", вражають своєю увагою до деталей і глибиною характерів. Гончар вміло відтворює атмосферу села, детально описує природу, що оточує героїв, створюючи відчуття присутності читача у цьому місці.

У "Модрому Камені" Гончар розповідає історію двох героїв, які виявляються в полоні обставин, своїх почуттів та звичок. Автор вдало поєднує елементи реалізму та символізму, що додає твору особливого колориту. Крім того, він створює складні характери героїв, які переживають внутрішні конфлікти і стикаються з моральними дилемами.

Іншою особливістю новелістики Гончара є його вміння передати настрій та емоції героїв через майстерність використання мови. Читач відчуває сприйняття світу героями та їхні зміни, які відбуваються протягом сюжету.

Завдяки всім цим особливостям, новела "Модри Камень" Олеся Гончара стає глибоким і розкішним твором, що відображає людську природу та складність життя. Через вміння передати деталі, почуття та емоції, Гончар заслужено визнаний одним з найвидатніших представників української літератури.

Творчість Олеся Гончара, зокрема його новела "Модри Камень", варта уваги, оскільки вона дарує читачеві можливість заглибитися у світ людських почуттів та роздумів, розкрити суть героїв та побачити власне відображення у творі.

4,5(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gamezarif
gamezarif
21.10.2020
Що таке краса? напевно, кожен із нас хоча б раз замислювався над цим питанням. я вважаю, однозначної відповіді бути не може: у кожного свої цінності, а тому - й розуміння світу. краса - дещо непідвладне людині: ми не можемо доторкнутися до неї, відчути її аромат, або побачити колір. ми лише відчуваємо її тонкими вібраціями душі. проте вона необхідна людству. лише на мить уявіть: усе навкруги потворне та мерзенне. як би ми жили у такому світі, де ніщо не тішить око? це, на мою думку, неможливо. я вважаю вислів джека лондона справедливим: " краса - абсолютна. людське життя, все життя підкоряється красі. краса вже існувала у всесвіті до людини. краса залишиться у всесвіті, коли людина загине, але не навпаки. краса не залежить від незначної людини, що борсається у багнюці". наше життя повність підкорюється красі, а тому дуже важливо вміти бічити та цінувати її.отже, погляньте навкруги, невже ви не бачите, який світ прекрасний? напевно, просто зараз ви знайдете дві-три прекрасті речі поруч із собою (хоча їх, звісно, набагато більше). ми звикли не цінувати те, що маємо, не розуміти, як це важливо для нас. я вважаю, потрібно слідувати пораді олександро д'авенія: " шукати красу всюди, де тільки можна її знайти, і дарувати її тим, хто поруч з тобою. для цього і живу на світі". лише тоді, коли ми навчимося бічити прекрасне на землі, ми побачимо прекрасне всередині нас, у наших душах та серцях.p.s. за бажанням можеш прибрати деякі речення, або замінити своїми - я лише дала "скелет". до речі, якщо ти вважаєш, що використання цитат для твого красу ще зарано, можеш просто прибрати їх, або замінити непрямою мовою, або перетворити їх на свої висловлювання. сподіваюсь, допоміг)
4,6(92 оценок)
Ответ:
ttappok
ttappok
21.10.2020
1. 0рфей, до речі, також був фракієць(л. костенко). 2.  а завтра ж у мене, зна­єш, важливі справи в місті (п. жур) 3.метеором огнистим ударив в дніпровські  степи і, здавалось, — вріс (є. маланюк). 4.душа, справді, у мене досі була холодна,  бо не світило їй сонце (м. стельмах).  5.  шкода, ми втрачає­мо прекрасного солдата (в. собко) 6.0, правда, знали ми в ту мить, кому  сміється ніч і сяє… (олександр олесь). 7. ця пісня в душі моїй, знаю, бринить, на­  че напнута туго струна (л. первомайський ). 8..може, ще раз сонце правди хоч крізь сон  побачу… (т. шевченко). 9.буває, часом сліпну од краси (л. костенко).
4,6(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ