В принципе у каждого моральмые цености свои. Родители в нас их заклыдывают и воспитывают, но прививаются они по разному. Для меня наибольше моральные ценности- верность. Верность своему слову, это самое прекрасное качество, у мужчины. И просто верность- самое прекрасное качество у женщины.
Ктоме этого есть дружба,цестносьт, порядочность, трудолюбие, ответственность. и другие. Каждый выбирает для себя, то, что ему ближе.
А суть их в том. что имено они делают человека- человеком.Тем, на кого можно расчитывать и пологаься.. а иначе это просто.. тело.Индивид, который может предоть обмануть, убить обокрасть и много всего плохого.
Образ Захара Беркута у повісті Івана Франка — уособлює кращі риси українського героя, опис Захара Беркута, його риси характеру розкриті в цій статті. Цитати до образу Захара Беркута підтверджують його патріотизм, волелюбність, мужність та героїзм. Захар Беркут — центральний персонаж повісті, ватажок тухольської громади. Йому вже понад 90 років, і все своє життя ця людина віддала громаді. «Громада — то був його світ, то була ціль його життя»,— пише автор. «…Се був сивий, як голуб, звиш 90-літній старець, найстарший віком у цілій тухольській громаді. Батько вісьмох синів, із яких три сиділи вже разом із ним між старцями… Високий ростом, поважний поставою, строгий лицем, багатий досвідом життя й знанням людей та обставин, З. Беркут був правдивим образом тих давніх патріархів, батьків і провідників цілого народу, про яких говорять нам тисячолітні пісні та перекази. Невважаючи на глибоку старість, Захар Беркут був іще сильний і кремезний. …Сад, пасіка й ліки — се була його робота».
1 все описується в сімейному побуті та в кругу сім'ї зазвичай напрям реалізм порушені психологічні аспекти 3Міф відноситься до епічних жанрів усної народної творчості; характеризується широким узагальненням символічних образів, що відображають певний рівень колективної свідомості. Легенда — один з жанрів народного епосу, в основі якого лежать реальні історичні події. У міфах розповідається про життя безсмертних богів. Персонажі легенди — смертні герої, яким протегують вищі сили. У міфах охоплення подій значно ширше, ніж у легендах. Один з основних прийомів побудови сюжету в легенді — гіпербола. У міфах фантастичне перебільшення сприймається як об’єктивна реальність
Ктоме этого есть дружба,цестносьт, порядочность, трудолюбие, ответственность. и другие.
Каждый выбирает для себя, то, что ему ближе.
А суть их в том. что имено они делают человека- человеком.Тем, на кого можно расчитывать и пологаься.. а иначе это просто.. тело.Индивид, который может предоть обмануть, убить обокрасть и много всего плохого.