М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір роздум на тему "людина на війні та її доля"

👇
Ответ:
Брежний
Брежний
15.12.2022
Складно розмірковувати над таким поняттям, як “доля”. Я часто чую це слово від дорослих. Але вони розуміють долю зовсім по-різному.Одні кажуть, що від долі залежить все. Ну, майже все. Хтось щасливий та заможний — значить, доля ставиться до нього прихильно. А з кимось стався нещасний випадок — що ж, така доля. Дівчина не може вийти заміж — значить, в неї самотня доля. Згідно з такими поглядами, лиха доля часто преслідує цілі народи. Зокрема, тяжко жилося українському селянству під владою іноземців.А інші люди говорять, що свою долю людина будує сама та сама визначає її. Не може дівчина вийти заміж — значить, занадто пихата та егоїстична. Або, навпаки, занадто скромна та боїться вийти на вулицю. Якщо кинули недопалка або запаленого сірника, то станеться пожежа. Усе визначено діями самої людини, на все є зрозумілі причини.Особисто я вважаю, що в кожної людини існує доля. Адже хтось народжується в родини президента, а дехто — у батьків-наркоманів. Але я певен, що свою долю та долю інших можна змінювати на краще. Замість того, щоб скаржитися на долю, можна діяти задля кращого.Є така італійська казка про дівчину Сфортуну, яка мала лиху долю. Що б не робила дівчина, невдачі постійно переслідували її. Але дівчина перемогла лиху долю своїми добротою та невтомною працею. У казці Сфортуна розшукала свою долю в образі страшної старої відьми, перевдягла її в гарне вбрання, розчісала їй волосся, надушила парфумами. А ще нагодувала пирогами, які сама спекла. І доля змінила своє ставлення до дівчини, стала лагідною.Казка, звичайно, є казкою. Але вона має повчальний сенс. Недарма кажуть, що кожна людина — сама господар свої долі.
4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tinch
Tinch
15.12.2022

Без дружби не існує сенсу життя. На мою думку, важливо розуміти, яку людину можна вважати справжньою.

Справжній друг завжди прийде на до у тяжку хвилину, а також стане опорою в різних життєвих ситуаціях, зможе вислухати та зрозуміти. Як на мене, Митько з твору "Митькозавр з Юрківки" є гарним прикладом. Він не лише балакучий, запальний та веселий мрійник, а й безстрашний товариш, який не цінував дружбу і не злякався химери.  Сергій та Митько були великодушними, турбувались один про одного, вміли прощати помилки один одного та розв'язувати конфлікти. Лише з ними можна придумувати різні витівки і по-справжньому радіти.  

Тож, і мені дуже пощастило зі своїми друзями. Дружба - це велика цінність, яка не вмирає .

4,7(22 оценок)
Ответ:
cerf1709
cerf1709
15.12.2022

Роздум над словами

Объяснение:

Сергій Параджанов доречно підмітив своїми словами про своєрідність і неповторність гуцулів. Гуцули - це люди гір, це могутні мольфари та талановиті цілителі. Вони живуть серед неперевершеної краси природи, їхнє життя будується навколо гір, річок, лісів та озер.

Саме це робить цей народ своєрідним, обряди, звичаї - все це одразу асоціюється з гуцулами.

Колоритність гуцулів з іншими простити людьми можна побачити, якщо наприклад, порівняти їх з міськими жителями багатоповерхових будинків та мегаполісів, для яких природа - це просто відпочинок, це звичайна складова екосистем і нічого більше. Але ж для гуцулів, це інша річ, це ціле життя, це могутня сила яка підкріплює, підживлює їхні душі та тіло.

Тому, Сергій Параджанов, добре зазначив, що саме природа і все що  вона в собі пов'язує - усе це зробило гуцулів своєрідними та неповторними!

4,4(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ