М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дороможіть написати твір на тему видатна людина.

👇
Ответ:
nastya30071
nastya30071
04.01.2023
 Видатна людина - це наслідок таланту 
      чи працелюбності і наполегливості? 
      Усі люди від народження наділені різними здібностями. Комусь добре вдається писати вірш, хтось знається на моделюванні одягу, деякі чудово розуміються на математиці або фізиці. Коли діти стають дорослими, то обирають різні професії та роботи. Хтось злітає на немислимі висоти, стає відомим та забезпеченим, а хтось усе життя перебивається, так би мовити, з хліба на воду і йому ледь вистачає грошей на прожиття. А чому? Адже люди вчились в одному класі, вивчали ті самі предмети, їх вчили ті та самі вчителі, можливо вони сиділи за однією партою і отримували однакові оцінки, але... 
      Щоб розібратись у цьому, я хочу розповісти вам про однокласників моєї старшої сестри, яка вже закінчила школу. Максим та Петро мали однакові здібності. Максим відвідував усі уроки, виконував домашні завдання, читав книжки з тих предметів, які його цікавили. Після уроків він відвідував басейн тричі на тиждень та раз на тиждень - уроки німецької мови. Хлопець мав не дуже багато вільного часу, але встигав і погуляти з друзями. Максим брав участь в олімпіадах, навіть займав там призові місця. А Петро, бувало, пропускав заняття, не цікавився нічим, окрім того, що додому задають зробити, але й те не завжди повністю виконував. У нього була ціла купа друзів, він майже весь час гуляв з ними надворі. А оцінки в школі не дуже хвилювали Петрика. 
      У результаті Максим склав екзамени до престижного вузу, а Петро не зміг цього зробити і поступив лише до технікуму. Це свідчить про те, що люди, які мають однакові здібності, але докладають різних зусиль для того, щоб їх розвивати, отримують різний результат. І подальше їх життя буде складатись по-різному. 
      А тепер давайте розглянемо ще один приклад. Подрузі моєї сестри - Маші завжди було складніше вчитись, ніж іншим дітям, їй не дуже були зрозумілі деякі предмети, а з математикою і зовсім поганенько було, тому, щоб не відставати від класу, Маша багато займалась, багато працювала в школі та особливо вдома. І в класі майже ніхто не здогадувався, що вона багато чого не розуміє, бо вона отримувала гарні оцінки. В атестаті, який отримала Маша, не було жодної оцінки, нижчої за дев'ятку, та і взагалі дев'яток було всього три. 
      Я вважаю, що людина, яка має здібності не такі високі, як у інших, може багато чого досягти, якщо буде працювати, працювати та ще раз працювати. Звісно, буває і таке, що хтось нічого не робить у школі, вчиться погано, а досягає набагато більшого, ніж той, хто ночами сидить над підручниками. Кожна людина наділена таланом. Хтось більше, хтось менше. А є просто "улюбленці долі", але таких людей дуже мало, і більшості все таки доводиться докладати багато зусиль для того, щоб впевнено "триматись на ногах". Якщо ж людина талановита від народження, то це не значить, що їй не треба вчитись та працювати над розвитком свого таланту, бо так можна загубити і сам талант. Дивлячись на однокласників моєї сестрички, я зрозумів, що працювати треба всім і якомога більше. Але це не значить, що треба хапатись за все одразу, бо від такої праці теж користі мало буде. Треба працювати над тим, що тобі найбільше з усього подобається та вдається і тоді обов'язково досягнеш успіху у житті! 
4,8(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kozaksolomia1
kozaksolomia1
04.01.2023
Твір Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» мене дуже зацікавив. Перші ж прочитані сторінки викликали у мене щирий сміх, адже твір був дуже цікавий, захоплюючий та наповнений колоритом справжнього безтурботного життя дітей. І все це разом справляло враження, наче автор пишучи цей дитячий роман сам був у віці головних героїв твору Павлуші і Яви, настільки щиро були передані усі переживання та емоції головних героїв Всеволодом Нестайком. Усі пригоди, які відбувалися з героями цього твору, я переживала разом з ними, так само відчуваючи радість або сум, переживання або впевненість. Прочитавши цей твір, я дещо змінила свій погляд на життя, багато чого зрозуміла і навчилася багатьом людським цінностям, а саме: щирості у почуттях, відданості у дружбі, а ще не втрачати почуття гумору і пам’ятати , що будь-які проблеми завжди можна вирішити. Тому я раджу читати цей твір не тільки дітям, а й дорослим, бо саме в ньому ви можете знайти те, чого вам не вистачало у житті. Я писала такое НА УКР лит недавно
4,6(6 оценок)
Ответ:
kocrtaru
kocrtaru
04.01.2023

Стоу була вчителькою й активною аболіціоністкою. Головним персонажем свого роману вона зробила дядька Тома, старого чорношкірого раба, відданого своїм білим господарям. Роман, написаний у дусі сентименталізму, зображує реалії життя рабів, водночас проводячи думку, що християнська любов здатна здолати навіть таке негативне явище, як рабство.

Роман став одним із бестселерів XIX століття, другою за кількістю продажів книгою після Біблії. Вважається, що він сприяв зростанню руху аболіціоністів у 50-x роках XIX століття. За перший рік після публікації було продано 300 тис. примірників тільки в США, понад мільйон у Великій Британії. Через три роки після публікації його вже називали «найпопулярнішим романом нашого часу» . Існує легенда, що на початку громадянської війни в США Авраам Лінкольн зустрівся із Стоу і проголосив: «Ви і є ця сама маленька жінка, що почала цю велику війну?». Однак відомості про цю зустріч і слова Лінкольна з'явилися в пресі тільки в 1896 році й, можливо, були зумовлені бажанням тогочасних інтелектуалів підкреслити роль літератури в сприянні суспільним змінам.

Книга та поставлені за її мотивами п'єси до утвердженню й популяризації стереотипів чорношкірого населення США: годувальниці-негритянки, чорношкірих дітей та дядька Тома як сумлінного багатостраждального слуги, вірного своєму господарю чи господині. З часом ставлення американців до таких стереотипів змінилося, вони стали сприйматися як образливі, що дещо затьмарило історичне значення книги як «важливого антирабовласницького знаряддя».

Джерела

Стоу народилася в Коннектикуті й викладала в Гартфорській жіночій академії, водночас беручи активну участь в русі за скасування рабства. Свій роман вона написала у відповідь на другий акт про рабів-втікачів 1850 року. Більша частина книги була написана в Брансвіку, штат Мен, де в Боудін-коледжі викладав її чоловік Калвін Елліс Стоу.

4,6(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ