Саме слово "Біблія" в перекладі означає книга книг, що вже говорить про її величезне значення для людства. Біблія пояснює світ з точки зору релігії(а саме, християнства) наприклад, у Старому(я не знаю, как по др перевести на укр слово Ветхий) Заповіті(Завіті) нам розповідається про створення світу Богом. Це вже вчить нас віри у надприродні сили, які звуться цим величним словом - Бог. Також, тут розповідається про єврейський народ і те, що Господь до тим, хто потребує до але посилає нам труднощі, які загордувують наш характер, та є здоланними для нас. Тут є 10 заповідей, що прививають нам любов до людей та викарбовують на завжди в нашій пам'яті головні християнські цінності, які зараз перетворилися на правила поведінки, які прийняті не лише в християнському світі(наприклад заповіді не вбий, не вкради та ін). У Новому Завіті розповідається про самопожертву Іісусу Христа, що теж підкриплює віру читача в Бою.
Висновок - Тобто, як бачимо, така величка і стародавні(Старий Завіт писався протягом 10 тис років) книга, як Біблія вчить нас вірі в Бога та прививає нам загальнолюдські цінності.
Славкові Беркуті часом доводиться нелегко: починає дивно поводитися його друг Юлько, несподівано для себе й оточуючих він програє змагання із фехтування, хтось паплюжить його ім’я, через що його навіть хочуть вигнати зі школи… Та ці проблеми він намагається вирішувати з гордо піднятою головою, як дорослий. І хоча йому не вірять, він не хитрує, не викручується. Славко говорить правду і стоїть на своєму, хай навіть його виженуть – однаково! Однокласники також його підтримують, і це викликає захоплення – все-таки, «дитяча держава» є сильною і має право на власну думку!
Вадимові, талановитому хлопцеві, який вміє чудово різьбити на дереві, подеколи також доводиться нелегко. Серйозно хворіє мама, а батько починає пити, бо не може вирішити проблем, що на нього звалилися. Цікаво, що в даному випадку хлопчик-підліток поводиться виваженіше та більш по-дорослому, аніж його батько, хоча, здавалося б, мало бути навпаки. Цей хлопець має неабияку силу волі – він шукає, де можна заробити грошей, щоб вчасно прооперували його маму. І таки знаходить порятунок для неї – несподіваний, але єдино можливий у даному випадку…
Не менш важливими в обох книгах є другорядні персонажі – і дівчата, і хлопці. Усі вони різні – належать до різних ів суспільства, мають свої захоплення, особливості характеру. Але життя зіштовхує їх, і вони починають взаємодіяти, що призводить до різних, часом несподіваних наслідків. Та все одно, тішить те, що автори зображують у своїх творах порядних, чесних, веселих і чуйних дітей. Дітей, які, незважаючи на несприятливі обставини, не полишають своїх мрій, із розумінням ставляться до батьків, цінують дружбу. Дітей, яким іноді хочеться учепитися за своє дитинство, бо майбутнє із його проблемами й відповідальністю так лякає… Хоча межа між теперішнім і майбутнім така тонка, що й не відчуєш, як за одну мить станеш дорослим.
Біблія це книга яка навчає нас віри в Бога. Віри в небесну силу, віру в щось святе. Прочитавши деякі сторінки з Біблії, людина замислюється над своїм життя, як вона живе, які гріхи вона робить, як правельно мислити. Недарма кажуть, що Біблія-книга життя. Я думаю, що Біблія багато чого може навчити кожну людину, яка вірить в Бога, тому що не всі люди віруючі і не всі можуть прочитати книгу, та правельно її зрозуміти. Але Біблія для деяких людей все таки багато чого значить,і багато чого може навчити.