М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему "щасливе" життя в ельдорадо"

👇
Ответ:
KatyaD2005
KatyaD2005
20.02.2021
У творчості В.Самійленка переважають гумористичні і сатиричні твори. Його твір "Ельдорадо" є сатиричним, оскільки він гостро висміює тогочасний лад Російської Імперії. Ця поезія є актуална і в сучасному світі.
Ельдорадо-це в переностому значенні-країна щастя. Самійленко,  як ми вже зрозуміли використовує цю назву для Російської Імперії. Хоча, судячи зрядків вірша, життя там було щасливе лише для багатих людей-панів. Для бідних воно було далеко не хорошим.
Про волю там говорили лише у вязниці. Оскільки таких людей, які говорили відверто про правду, волю, незалежність відразу кидали у острог. Злочинство та неправду там не любили і злочинних лаяли, та не вголос. Уряд дотримується законів, дбає про усіх, але за провинності карає лише бідних. Нагороди за заслуги також лише для багатих. Пани також щиро працюють, але лише язиками. За правду, яку пишуть письменники у творах, уряд провадить їх у Сибір.Там знають усі мови французьку, німецьку але окрім своєї.
Незважаючи на те, що твір був написаний сотні років назад, проблеми, які порушені у творі, існуюють і дотепер
4,8(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Unicorn471
Unicorn471
20.02.2021

Відповідь:

1.а

2.а

3.б,в

4.б

5.в

6. б

7. в

8. г

9. не допетрала запитання, фотки немає?

10. а - 1; б - 3; в - 2

11. а - 4; б -1;  г -3; д - 2

12. з-під - з кількох непохідних;

край - похідний від іменника

біля - непохідний

наприкінці - похідний від прислівника

13. Проте - однак; дарма що - незважаючи на те що; тому що - бо, адже;

14. На городі ріс кущ барвінку. Здавалось, що він і зимою зеленіє, коли

танули сніги, то на світ пробивалось його цупке зелене листя, не змучене  холодом, не скалічене морозом. А  повітря ставало по-материнськи м ′яким та лагідним, то барвінок зацвітав так, наче небо бризнуло на землю  живою своєю блакиттю.

Пояснення:

4,4(22 оценок)
Ответ:

1) я отримав нещодавно лист, в якому школярка пише про свою подругу. (2) вчителька літератури запропонувала цій подрузі написати твір про дуже великого радянського письменника. (3) і в цьому творі школярка, віддаючи належне і геніальності письменника, і його значенню в історії літератури, написала, що у нього були помилки. (4) Вчителька визнала все це недоречним і дуже її лаяла. (5) і ось подруга тієї Школярки звертається до мене з питанням: чи можна писати про помилки великих людей? (6) я їй відповів, що не тільки можна, але і потрібно писати про помилки великих людей, що велика людина не тим, що він ні в чому не помилявся. (7)ніхто не вільний від помилок у нашому житті, у нашому складному житті.

(8) що людині важливо? (9)Як прожити життя? (10) перш за все – не вчинити ніяких вчинків, які б упускали його гідність. (11) можна не дуже багато зробити в житті, але якщо ти не робиш нічого, навіть дрібного, проти своєї совісті, то вже цим самим ти приносиш колосальну користь. (12) навіть у повсякденному нашому, повсякденному житті. (13) але ж в житті можуть бути і важкі, гіркі ситуації, коли перед людиною стоїть проблема вибору – бути збезчещеним в очах оточуючих або в своїх власних. (14) впевнений, що краще бути збезчещеним перед іншими, ніж перед своєю совістю. (15) людина повинна вміти жертвувати собою. (16) звичайно, така жертва — це героїчний вчинок. (17) але на нього потрібно йти.

(18) Коли я говорю про те, що людина не повинна йти проти своєї совісті, не повинна здійснювати з нею угоду, я зовсім не маю на увазі, що людина не може або не повинен помилятися, оступатися. (19) ніхто не вільний від помилок у нашому складному житті. (20) однак людину, яка оступилася, підстерігає серйозна небезпека: він нерідко приходить у відчай. (21) йому починає здаватися, що все кругом негідники, що всі брешуть і кепсько надходять. (22) настає розчарування, а розчарування, втрата віри в людей, в порядність — це найстрашніше.

(23) так, кажуть: «Бережи честь змолоду». (24) але

4,8(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ