М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як називається наука про прекрасне та закони художнього освоєння твору?

👇
Ответ:
Lakensssss
Lakensssss
21.06.2020
Естетика-наука про прекрасне!
4,4(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
YlankinaAnastasiya
YlankinaAnastasiya
21.06.2020
Наше життя починається з пісні, що лине з люблячих материнстьких вуст. Ніжні, задушевні мамині пісні супроводжують нас усе життя. І моменти рідості, печалі, горя, щастя. Серед народних пісень найбльш відомі історичні та обрядові, які на кожному традиційному українському святі є невідємною частиною. У цих піснях поєднувалися радість зі смутком. До нашого часу дійшли і купальські і жнивні пісні. Вони створені бадьорим настроєм , привабливістю, мріями про добробут, любов'ю до природи. 
Серед народних пісень до болю тривожать душу ліричні пісні, які супроводжують молодих під вінець. 
З дитинства, мені мама співала колискову пісню, під яку я швиденько засинала. 
Народна пісня - це дрогоцінне надбання нашого народу. У ній завжди відчувається голос батьківщини, ніжний шепіт матусі, мудре слово і золотий промінь надії на мир.
4,5(53 оценок)
Ответ:
miloserdova2404
miloserdova2404
21.06.2020

Ще наші пращури, коли створювали прислів’я та приказки, прагнули відобразити в них всю накопичену мудрість і передати її у такому вигляді майбутнім поколінням. У давнину люди жили в повній гармонії з природою, тому вони влаштовували свята і складали пісні, проводжаючи або зустрічаючи будь-яку пору року. Наприклад, чекаючи приходу весни, дівчата збиралися за селом на вигоні, і співами та танцями намагалися привернути увагу і прискорити прихід весни.

У народному фольклорі були присутні і релігійні мотиви, адже в давнину майже усі наші предки були віруючими. Для них існувало багато великих свят, про які теж складалися пісні, приказки і прислів’я. Одним з таких свят було, та й залишається по нині Різдво Христове.  На це свято молодь ходила по хатам сусідів та родичів і співала їм колядки. Така традиція існує й досі, але сьогодні свято Різдва відзначається частіше в селах, а ось у великих містах колядки майже не співають..

4,7(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ