М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сочинение на тему какая красота мир

👇
Ответ:
ikstar
ikstar
29.12.2020
Сама природа позаботилась о том, чтобы все, что есть в ней живым, было красивым. Красивый лес оделся в зеленые одеяния, красивое поле подсолнухов, повернули свои головки к солнцу - везде присутствует красота, которая радует глаз. 

Ребенка с детства приучают видеть и творить красивое, потому уродливое не развивает и не побуждает к взлету мысли, творчества, стремлений. 

Красивыми являются не только вещи или сама природа. Красивыми есть люди, особенно красивы своей душевной красотой. Потому что такие люди добрые, приветливые, они как будто светятся изнутри. Такие люди держат нашу землю, на них держится весь мир, следовательно, именно такая красота мир. Это красота человечности, красота чистых чувств, красота мыслей. 
4,7(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
darareutova376
darareutova376
29.12.2020

На уроках ми вивчали байки Леоніда Глібова.

Усі вони мають повчальний зміст , та особливу мораль. Мораль - це прийняті в суспільстві уявлення про хороше і погане, правильне і неправильне, добро і зло. Тому байки Л. Глібова стали своєрідним символом добра та благородства, бо, черпаючи від народу мудрість, вчили добропорядності, честі, гідності та іншим споконвічним морально-етичним цінностям.

Кожна байка має свої цінності, наприклад:

1. Якщо не можеш чогось досягти, не посилайся на обставини, а потрудись. («Лисиця і виноград».)

2. Хто сильніший, той і правий. («Вовк і ягня».)

3. Роби те, що вмієш, а якщо не вмієш, то вчись. («Музики».)

4. Не хвались, якщо не можеш здійснити задумане. («Синиця».)

5. Не витрачай зайвих слів, краще зроби діло.(«Котик та кухар».)

6. Ніколи не смійся з чужого лиха. («Снігур та щиглик».)

7. Тебе хвалять - хвали й ти, хоча й нізащо. («Зозуля й півень».)

8. Не думай про майбутнє, а роби те, що подобається. («Стрекоза и муравей)

Можна багато говорили про те, чого навчає й від чого застерігає байка, як байкарі, сміючись, указували нам на наші недоліки. А от чи зуміли ви почути й відчути головне це вже інше питання.

4,5(96 оценок)
Ответ:
anitayun0518
anitayun0518
29.12.2020
Характеристика  славка беркути славко  беркути хотів  увійти до збірної і не порушувати присяги.  у вісім років він був схожий на дошкільнятко, мав хворі ноги. він приймав ліки, ходив на ковзанку, хоча часто відчував біль. це заняття зміцнило його і частково загартувало характер. його батько випробовував літаки, в дитинстві був у німецькому концтаборі. саме батько сказав хлопцеві про максимальне навантаження – «вимір характеру і людських сил». він так готував хлопця до складності життєвих обставин. вік: учень 7–8 класу місце проживання: місто львів стосунки з батьками: добрі, довірливі, співчутливі ставлення до друзів: товариський улюблене заняття: фехтування, спелеологія стосунки з природою: захоплений природою, бачить в усьому таємниці, любить їх відкривати, цікавиться печерами вчинки: знаходить собі заняття, багато займається самореалізацією, страждає через «недовіру» однокласників риси характеру: добрий товариш, знавець природи, борець за правду, готовність долати труднощі ставлення автора: захоплення від вміння самореалізовуватись
4,5(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ