М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Яка різниця між метафорою та персоніфікацією?

👇
Ответ:
ntarakanov53
ntarakanov53
14.01.2020
Це за визначенням абсолютно різні стежки. Уособлення - це перенесення властивостей одушевлених істот на неживі об'єкти. Ну, наприклад з вірша Бальмонта: "Трохи тремтять очертанья сосен". Як обриси можуть тремтіти? Ніяк. Це уособлення. Метафора швидше схожа з порівнянням. По-суті, це і є порівняння, просто приховане, засноване на схожості якихось властивостей предметів. Приклад з вірша Єсеніна: "Гаснут червоні крила заходу".
4,5(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
хамзикош
хамзикош
14.01.2020
Головна сторінка   Історія державної влади   Видатні особи



Хмельницький Богдан (Зіновій) Михайлович(1595–1657) – визначний український політичний і державний діяч, полководець, гетьман України (1648– 1657). Засновник Української Козацької держави.

Народився майбутній гетьман України у родині українського шляхтича Михайла Хмельницького. Початкову освіту здобув у школах Чигирина та Києва. Згодом продовжив навчання в єзуїтському колегіумі у Львові. Опанував польську та латинську мови, а з часом ще й турецьку і французьку.
4,5(47 оценок)
Ответ:
galuhlulia
galuhlulia
14.01.2020
Обидва брати схожі між собою. Кожен з них наважився на крадіжку ікони у власному домі. Можно сказати також, що вони схожі за внутрішніми якостями: схотіли продати велику цінність родини за прості папірці. Але їхнє бажання - ніщо, порівняно з тим, який ганебний вчинок вони вчинили. Хто може винести річ з власного будинку, як злодій? Може лише боягуз. І Роман, і Антон - боягузи. Звісно, на перший погляд здається, що головне - це крадіжка ікони, але насправді, головне зовсім інше. Які почуття керували братів, коли вони вчиняли цей злочин? Чи було їм соромно? Можливо, але навіть якщо соромно, то це ніяким чином не може відвести людину від поганого вчинку. Тільки після його здійснення людина замислиться над тим, що накоїла. І чи стане вона каїтися за свій проступок вирішувати тільки їй.
4,6(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ