Рід літератури: лірика.
Жанр: вірш.
Вид лірики: філософська.
Тема: розповідь ліричного героя-сина про материнську любов, гімн материнству.
Ідея: уславлення материнської любові, заклик шанобливо ставитись до матерів.
Основна думка: материнський рушник для дитини — щастя, доля, любов.
Епітети: далека дорога, солов'їні гаї, незрадлива ласкава усмішка, засмучені очі, очі хороші, тихім шелесті.
Порівняння: "простелю, наче долю".
Звертання: «Рідна мати моя».
Образ-символ: рушник (оберіг родини), дорога (життєва дорога), мати (любов, турбота), очі (дзеркало душі), діброви (рідна земля).
Надеюсь,что
Я дуже люблю свою Батьківщину Україну. Кажуть, що це - ще одна звичайна країна. Але ні. Україна прекрасна по-своєму. Її мальовничі краєвиди, золоті поля, червона калина. Все це тут. Я не жалію, що живу в цій країні, бо вона одна така.
Ненька вчила мене, що Батьківщина в тебе одна, саме тут я народився (народилася.), в Україні. Ніяка Амерка, Канада чи Франція не зможе замінити мені Україну. Я її люблю аж до крові, аж до сліз. Сподіваюсь, що Україна буде такою ж файною, як зараз. Ми можемо думати, що живемо на дні і все погано, але ні! Деякі не бачать тієї краси. Але додам від себе.. Україну треба не тільки бачити і жити в ній, а відчувати її, всім серцем.
Я відчуваю свою Батьківщину і дуже її люблю!
Історичне минуле – це життя людей, воно складається протягом багатьох століть.
З історії країни ми дізнаємося про великих особистостей, таких як Богдан Хмельницький, Петро Сагайдачний, козаки які билися до останнього але не здалися. Ми прагнемо бути схожими на них, пам'ятаємо їх величезний внесок в розвиток нашої держави.
Треба знати головні історичні події, щоб знати, як жили наші предки, щоб не допустити колишніх помилок, не допустити глобальних катастроф.
Я вважаю, що історія повинна бути одним з головних предметів для вивчення в школі, поряд з українською мовою і математикою. Важливо, щоб сучасне покоління не забувало історії своєї країни.