М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Небольшое сочинение на тему: "я-оптимист"

👇
Ответ:
Unicorn261
Unicorn261
10.02.2023

Я оптимист. Человек, который верит в светлое будущее, потому что собирается прожить в нём всю свою жизнь. Такие, как я, считают, что судьба это не дело случая, а результат выбора; судьбу не ожидают, ее создают. Я твердо уверен, что оптимист – это человек, который, в отличие от пессимиста, в каждой жизненной трудности видит возможности для её преодоления, во всем видит лучшую сторону. Даже когда жизнь не дает мне причин верить в лучшее, когда я болен или меня преследуют неудачи, я продолжаю использовать все шансы, чтобы преодолеть «черную полосу». С некоторых пор я понял важную вещь: все неприятности нужно встречать с улыбкой, они этого боятся и очень не любят. Моё отличие от пессимиста в том, что, если моя чашка с кофе наполовину пуста, я знаю, что всегда смогу сварить себе или заказать следующую. Я очень благодарен за это своим мудрым родителям, которые с детства научили меня никогда не говорить (и даже не думать) «я этого не смогу». Мне было велено говорить так: я пока этого не  умею, но обязательно научусь, потому что я могу всё. Наверное, поэтому жизнь всегда поворачивается ко мне своей светлой стороной, поэтому я люблю людей, умею забывать зло и радуюсь добру.

4,6(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Webymnyaha
Webymnyaha
10.02.2023
Гра "навбитки" полягає в тому, що один тримає в руці крашанку, носком догори, а другий б'є носком свого яйця. Потім б'є другий по кушці, тобто по протилежному кінці. Чия крашанка розіб'ється з обох кінців, той програв: він віддає свою крашанку тому, хто виграв. 
Гра навбитки — своєрідне мистецтво. Треба вміти взяти яйце так, щоб удар прийшовся якраз по центру, де шкаралущу найважче розбити, добре стиснути його в руці, але щоб не роздавити, бити з рівною силою з того й другого боку — хто б'є по нерухомій крашанці, має більше шансів виграти. Багато важить уміння вибрати для гри яйце з міцною шкаралущею. Раніше, бувало, йшли на хитрощі: робили з обох кінців яйця — гострого і тупого — непомітні проколи голкою, видували білок і жовток, а потім заливали всередину розтоплений віск. Таке яйце звалося вощанкою, його звичайне яйце розбити не могло. Тому грати вощанкою вважали недозволеним прийомом. 
4,6(96 оценок)
Ответ:
Simps0n
Simps0n
10.02.2023
Вітер накличе щедротної зливи Яка із гілля пообтрушує цвіт Моє відгукнеться кохання щасливе І випурхне із-під зарошених віт. Приспів: А білі черемхи мов долі дівочі Стоять серед гаю в обіймах весни Над ними блакитність і зоряні ночі І мрії казкові забілені в сни. Білі черемхи ранкові сувої Роси вишиванка на тім полотні Що мати наткала із пряжі нової Й пошила сорочку на щастя мені
 
Де б не був, в якім краю - Маю доленьку свою. Солов'їв плекав для неї В молодім гаю. Доле, доленько моя, Осідлай мені коня, Я до милої поїду | Через гори навмання. | (2) Чорні вуса підкручу, Буйний вітер приручу, Через гори, через доли Вільним птахом полечу. Доле, доленько моя, Осідлай мені коня, Я до милої поїду | Без дороги навмання. | (2) Де б не був, в якім краю - Маю зіроньку свою. Солов'їв плекав для неї В молодім гаю. Доле, доленько моя, Осідлай мені коня, Я до милої поїду | Через гори навмання.


 П'є моє коріння сік землі, День лежить на білому крилі, Подих вітру схилює жита, Пролітають стомлені літа... З роду в рід кладе життя мости, Без коріння саду не цвісти, Без стремління човен не пливе, Без коріння сохне все живе. З нами линуть у добрі і у журбі Материнські очі голубі. Чарівлива пісня живить нас І сумління сповідає час. З роду в рід кладе життя мости, Без коріння саду не цвісти, Без стремління човен не пливе, Без коріння сохне все живе. Є в моїх садах мале село, Є криниця, чисте джерело, А коли вертаюсь я з доріг, Я цілую батьківський поріг. З роду в рід кладе життя мости, Без коріння саду не цвісти, Без стремління човен не пливе, Без коріння сохне все живе.
4,4(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ