Легко ли вам было бы вести свою поэтическую жизнь в ином мире,или городе? Если бы вы оказались там где больше всего не хотели оказаться вы бы продолжали писать свои творы?
У казці І. Я. Франка розповідається про долю головного героя — Лиса Микити. Це справжнісінький собі лис, який усе своє життя займається крадіжками. Він був дуже хитрий, тому обминав усі небезпеки. Тільки одного разу його майже впіймали. Пощастило Микиті врятуватися: він сховався у діжці з фарбою. Тільки після цього він став фарбованим. Спочатку ми бачимо, що з цього Лис Микита навіть отримав користь. Звірі обрали його царем, кожного дня годували, бо боялися дивного звіра. Правда Фарбованого Лиса була така: «Хто був дужчий, той ліпший, а хто слабший, той ніколи не виграв справи!»
Поезія була зовсім раннім захопленням Кобилянської.Починаючи з 80-х років вона вже віддає пріорітет прозі.молода авторка пише тоді низку оповідань німецькою мовою.Роль української письменниці Кобилянській далась нелегко і одразу.Надіслане до альманаху Перший вінок оповідання Вона вийшла заміж було відхилене за рішенням Іваеа Франка .Значно пізніше ,коли на основі цього твору постала повість Людина ,відбувся нарешті дебют Ольги Крбилянської в ролі української письменниці -публікація побачила світ у журналі Зоря за 1894 рік.Відтоді прозові твори Кобилянської почали регулярно зявляти ся на сторінках українських видань.
Если бы вы оказались там где больше всего не хотели оказаться вы бы продолжали писать свои творы?