М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будьласочка добрі люди я миулого уроку маю 2 і мені потрібно виправити напишіть план характеристику образу михайлика до твору гуси-лебеді михайла вас я тільки недавно тут зарегіструвалась тому недуже все розумію ви іть мен вас люди

👇
Ответ:
Mari2909
Mari2909
14.04.2021

1)михайлик - головний герой твору, бідний сільський хлопчик.                                   2) Портрет і зовнішність героя.                                                                                   3 ) риси характеру: а) чемний; б)добрий;   в) працьовитий; г) шанобливий; д) кмітливий; е) цілеспрямований; є)допитливий;                                                           4)  Прагнення героя: а) жага до навчання; б) любов до природи; в)пізнати світ; г)читання книг та написання власних творів.                                                               5)  Михайлик та інші герої твору.                                                                               6) Значення образу Михайлика.

4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Zaharza1
Zaharza1
14.04.2021
Дуже часто виникає таке питання "Чи завжди гроші породжують бездуховність". Багато людей кажуть, що завжди, деякі люди кажуть, що не завжди. На мою думку не завжди, усе залежить від людини і її характеру. Є люди які піддаються грошам і стають не щирими. Я не можу назвати когось бездуховним тому, що у кожної людини є душа.Просто є люди які відкривають свою душу і розказують все що їх хвилює, а є люди тримають в собі глибоко в серці і на це гроші не впливають. Все залежить від людини, від її щирості, довіри людям.
4,8(78 оценок)
Ответ:
victory66
victory66
14.04.2021
Павлуша і Ява («насправді його Іваном звати») — «найкращі друзяки і напарники». Гострий на язик дід Салимон каже про них: «Одно… Ява і Павлуша пішли. От хлопці! Орли! Соколи! Гангстери, а не хлопці! Нема на них буцегарні».Павлуша і Ява роблять дошкульні витівки не тому, що злі за характером: їм хочеться, щоб про них «слава… гриміла на всю Васюківку, як радіо на Перше травня».Енергія фонтанує з хлопців, тому вони й вигадують різні «штуки – викаблуки». За характером Павлуша і Ява дуже схожі,За своїм характером хлопці добрі, сміливі та співчутливі до чужого горя: вони могли б не ризикувати здоров’ям і життям, коли почули з глибини колодязя «плаксиве щеняче скімління».Попри всі суперечки між друзями, Ява зважає на недавню хворобу Павлуші і спускається в колодязь: «…. в тебе була ангіна тиждень тому. Тобі не можна в колодязь», — каже він другові, коли вони вирішують, кому спускатися за цуценям. Крім того, Іван проявляє неабияку кмітливість, коли задіює в рятувальній операції і брус-перевагу, і вірьовку з прив’язаної кози. З того моменту друзів стало троє: Павлуша, Ява і Собакевич — цуценя, якого витягнули з колодязя.
4,6(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ