М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Який мотив повісті "дорогою ціною"? ​

👇
Ответ:
kolika2016
kolika2016
14.05.2020

сила кохання це основний   мотив повісті коцюбинського.розповідається про двох закоханих це соломія і остап які сильно кохають один одного.любов надає соломії   відчайдушної мужності. соломія — справжня героїня. вона не розгублюється ні в яких ситуаціях. спритна, вміла й рішуча скрізь. вона перев'язує рану остапа, ховає його в плавнях. мужність не покидає її навіть тоді, коли вона розуміє, що заблукала. бо жила одною думкою: як там остап, як урятуватись?  

героїчна вдача люблячої жінки найбільш проявилась після арешту остапа. віддає останні скарби, щоб урятувати коханого, але це не є. гарячково шукає соломія виходу з цієї ситуації. у неї визріває план, надзвичайно сміливий, тим більше для жінки, врятування свого коханого. там, у водах дунаю, і загинула ця самовіддана жінка.  

а остап, зостарівшись, усе чує в гудінні вітру соломіїн поклик: «оста-а-пе-е! »

і ще два мотива:

відтворення історичної епохи в оповіданні;

— боротьба героїв за волю і власне щастя;

4,8(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bondarenkoadeli
bondarenkoadeli
14.05.2020

Объяснение:

Під час льодоходу Федько, стрибаючи з крижини на крижину, перебрався на той бік річки. Від заздрощів Толик не втримався, щоб і самому спробувати перебратися на інший берег. Не вийшло. Переляканий Толик опинився на відірваній від берега крижині. Поки дорослі думали, як врятувати малого, Федько кинувся на до Він врятував Толика, а сам зірвався у крижану воду.

Толик був боягузом. Щоб його не покарали, він сказав батькові, що то Федько штовхнув його на крижину. Федькові стало шкода Толика і він вперше ужитті збрехав, підтвердивши його слова. За це батько знову жорстоко відлупцював Федька, що він аж знепритомнів. Через три дні Федько помер: чи від високої температури після крижаної купелі, чи від батькового побиття.

Мені дуже прикро, що Федька ніхто з дорослих не зрозумів, ніхто не заступився. Адже всі бачили, як він мужньо рятував Толика. Чому дорослі бувають такими жорстокими? Навіть найрідніші люди?

4,5(4 оценок)
Ответ:
krasatulea83
krasatulea83
14.05.2020

Відповідь:

Народився в селі Сосниці Чернігівської губернії на Україні. Закінчив Глухівський вчительський інститут (1914). Учився в Київському університеті і Комерційному інституті в Києві. Викладав фізику, природознавство і гімнастику в гімназії (1914-1917). У 1920-1921 брав участь у створенні Київського відділу народного утворення, у 1921-1923 — на дипломатичній службі в Польщі і Німеччині. Вчився живопису в Мюнхені й у Берлінському художньому училищі. У 1923-1926 — художник-ілюстратор газети "Вісти ВУЦВК" у Харкові.

Кінематографіст та письменник Олександр Довженко (1894-1956) відомий фільмами Звенигора (1927), Арсенал (1929), Земля (1930), а також нереалізованими сценаріями, які перетворилися на повноцінні літературні твори – Україна в огні (1943) і Зачарована Десна (1965). Трагічна доля Довженка – досить сказати лише, що йому забороняли жити в Україні, яку він любив усім серцем – є прикладом того, як в СРСР ставилися до талановитих українців. Олександр Петрович більшу частину життя був нещасним і помер у злиднях.

Сім’я, в якій народився Олександр Довженко, – найяскравіша ілюстрація тяжкого становища українського села кінця 19-о – початку 20 століття. Грамотним був лише дід Сашка, батько, мати, бабуся і прабабуся – ні. “Батько ніколи не пробачив дідові своєї темряви”, – писав Довженко у своїй Автобіографії. Там же згадує, що, який би епізод дитинства не згадав, в уяві з’являються лише “плач і похорон”. З 14-и дітей у сім’ї вижили тільки він і сестра Поліна. Четверо братів – Іван, Сергій, Лаврентій, Василь – від якоїсь хвороби померли в один день. І це при тому, що сім’я була не найбіднішою, – просто життя в селі було надзвичайно важким.

Пояснення:

4,5(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ