М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Якої пори відбуваються події у творі? («місяць на небі, зіроньки сяють») а) нічної і місячної; б) зимової і зоряної; в) осінньої і ранньої; г) сонячної і спекотної. 3. рослина, з якої прохор виготовляв для себе хліб («києво-печерський патерик») а) кропива; б) лобода; в) полин; г) безсмертник. 4.змалювання подій і людей у жартівливому, знижувальному тоні – це … а) травестія; б) пародія; в) бурлеск; г) алюзія. 5. жанр твору п. гулака-артемовського «»: а) притча; б) поезія-казка; в) ; г) романс. 6. щастя для ліричного героя — це: (в. забіла «соловей») а) мати поруч із собою кохану людину, в) сяяння сонця і гармонія в душі; б) коли все довколо квітне і співає; г) здатність протистояти лиху. 7. поезія починається описом: (т.шевченко «на вічну пам’ять котляревському») а) краси природи рідного краю; в) портрета і. котляревського; б) святкування великодня; г) петербурзького ранку. 8. героїня «нудиться світом», як: ( т.шевченко «думка») а) людина, що втратила фізичне здоров’я; в) пташка без волі; б) особистість, яку не сприйняло суспільство; г) жебрак серед багатіїв. 9. характеризуючи героя свого твору, марко вовчок зазначила, що він був: («максим гримач») а) спритним і працьовитим; б) веселим і жартівливим; в) повільним і ледачим; г) кмітливим і винахідливим. 10. народ до максима ставився: а) з любов’ю; б) зневажливо; в) байдуже; г) як до людини, що має вади у стані здоров’я. 11. зважаючи на одяг гримача, люди думали, що він: а) учитель; б) кріпак; в) служитель церкви; г) пан. 12. яким чином козаки давали звістку своїм про те, що саме вони йдуть до них? а) свистом; б) запалювали березу або інше дерево; в) співали українською; г) вигукували, наче нічний птах. 13. хто був чоловіком другої дочки гримача — тетяни: а) отаман; б) гетьман; в) хорунжий; г) сотник? 14. маруся познайомилася з василем (повість «маруся» г.квітка – основ’яненко) а) біля церкви; б) на весіллі в подруги; в) на вечорницях; г) біля річки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Kirillf2006
Kirillf2006
13.03.2021

Іван Франко-великикий поет свого народу.Його любов,віра і надія об'єднали тисячі,а сьогодні й більше сердець,всиляючи надію і віру в майбутнє країни.

Нелегкий був життєвий шлях Франка.Після смерті батька мати в друге вийшла заміж,вітчим допоміг здобути освіту.

Коли був студентом його в 1877 р було заарештовано і таких арештів було багато.

Твори Франка вийшли 20- та 50- то ними виданнями.І.Франко у своїх творах змальовує яскраві образи борців,геоблених та знедолених,але красивих у душевних переживаннях і мріях людей.

4,7(92 оценок)
Ответ:
gh4477
gh4477
13.03.2021

Я дуже люблю поезії Тараса Григоровича Шевченка. Звісно, вдома у нас є "Кобзар" і кілька збірок його віршів. Я люблю відкрити книгу Шевченка на будь-якому місті і почитати кілька віршів. Серед моїх улюблених шевченківських творів - "Катерина", "Наймичка" та "Гайдамаки". Крім того, я знаю багато його віршів напам'ять, навіть тих, що не задавали вчити в школі. Я давно помітив, що вірші Шевченка дуже добре запам'ятовуються.  

Читаючи його твори, не можна не помітити, що Шевченко дуже любив рідну Україну і сподівався, що її майбутнє буде світлим і радісним. Він багато писав про тяжке життя селян, і коли я читаю ті вірші, я дуже їм співчуваю. Наприклад, мені дуже шкода, що в ті часи не всі діти могли піти до школи і були вимушені працювати, як хлопчик з вірша "Мені тринадцятий минало". Я вважаю, що, якщо б Шевченко побачив, як ми живемо тепер, він був би радий, що всі діти ходять до школи і вивчають його вірші.

4,7(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ