М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

50 -нужно ответить на все три вопроса и именно отвечать как нужно. була зима. ішов зелений сніг. за ним — рожевий. потім — фіалковий. і раптом протрюхикав на коні дідусь мороз. і загубив підкову. та не просту, а золоту. таким, на місяць схожим, серпиком лежала, — аж розгубились в небі літаки, кричали: «мама! » — й крильцями дрижали. а я знайшла. сказала їй: — світи туг, на вікні. щоб все мені збулося! — зійшлися і роззявили роти сімсот роззяв. стоять вони і досі круг них світився то зелений сніг, то голубий, то ніжно-фіалковий. вони стояли вперто, день при дні, — зачарувала їх моя підкова. що ж, покладу підкову в чемодан, куплю я шубу. а тоді поїду в лапландію. хоч трішки і шкода, вже так і буть — ві підкову діду. оце і все. а сні г звичайним став. легкий і рівний, пада, пада, роти закрили всі сімсот роззяв. і розі і полягали спати. 1. поясни, символом чого, за народними уявленнями, є підкова. 2. що створює відчуття казки у творі? відповідь підтверджуй цитатами з тексту. 3. дізнайся з довідкової літератур и абозінтернет-джерел, що символізують кольори, згадані у вірші. яка їхня роль утворі?

👇
Ответ:
Ellenkpop
Ellenkpop
29.01.2020
1за народними уявленнями піткова це-символ щастя2роти закрили всі сімсот роззяв. і розі і полягали спати.
4,6(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vadimkamazurke
vadimkamazurke
29.01.2020
Напишіть у відповіді тутСимвол має як загальнолюдський, так і національний характер.
Символічною є й назва автобіографічної повісті Михайла Стельмаха. Лебеді, які щороку відлітають на зиму в теплі краї, а потім повертаються, символізують плин життя — пройшов ще один рік. Вони також означають щасливе дитинство, чистоту, відродження. Пригадай, як у першому розділі дід розповідає про цих благородних птахів: «От і принесли нам лебеді на крилах життя... Тепер, внучку, геть-чисто все почне оживати: скресне крига на ріках та озерах, розмерзнеться сік у деревах, прокинеться грім у хмарах, а сонце своїми ключами відімкне землю». Ця повість має багато й інших символів, які є однією з могутніх підвалин національної культури. Це і барвінок, і Богородиця, і земля, і чоботи тощо. Спробуй їх розгадати, а їхнє повне тлумачення ти можеш знайти в «Словнику символів» (за загальною редакцією О. Потапенка й М. Дмитренка)
4,4(72 оценок)
Ответ:
228GGnyb
228GGnyb
29.01.2020
     Творча практика Олександра Олеся та Миколи Вороного має чимало спільних рис. Поетів об’єднує тематичне коло. Обидва з них торкались питань вірності батьківщині, її єдності,  революції 1917 років, які знайшли відображення у збірках М. Вороного «За Україну» та О. Олеся «Чужина». Митці прагнули оновити віршову техніку, шукали нові жанрові форми.
     Письменники використовують у своїх поезіях наказові форми, що також їх споріднює. Наприклад, вірш «Епіталама» М. Вороного промовляє: «Поспішайте від життя взяти все і все віддати!». О. Олесь у свою чергу лірично закликає: «Цілуй, цілуй, цілуй її, - Знов молодість не буде!». Обидва автори наголошують на тому, що необхідно отримувати насолоду від життя, тим самим розвиваючи гедоністичну («насолодницьку») тематику у своїй поезії.
     Отже, в ліриці О. Олеся і М. Вороного чимало спільного. Зокрема спільні теми, мистецькебачення, світогляд. Однією з головних моделей у творах цих письменників можна вважати імператив (наказовість).
4,7(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ