М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. до найдавніших фольклорних творів належать а) історичні пісні б) соціально-побутові пісні в) календарно-обрядові г) д) думи 2. величають піснями господарів, а за це в жартівливій формі просять винагороду в а) колядках б) веснянках в) русальних піснях г) купальських піснях д) жниварських піснях 3. водіння «кози» є календарно-обрядову пісню а) купальську б) жниварську в) веснянку г) колядку д) щедрівку 4. незвичайність і загадковість подій, трагічність у розв’язанні конфлікту, похмурий колорит, метаморфози, діалог, фантастичні елементи – це жанрові ознаки а) історичної пісні б) соціально-побутової пісні в) календарно-обрядової пісні г) думи д) 5. події в «слові про похід ігорів» відбуваються наприкінці а) хі ст. г) хіv ст. б) хіі ст. д) хv ст. в) хііі ст. 6. запитує, чи не гоже було б … почати старими словами ратних повістей про похід ігорів («слово про похід ігорів») а) віщий боян г) ярославна б) князь всеволод д) князь святослав в) оповідач

👇
Ответ:
t11o
t11o
17.06.2021
1 - А, В
2 - А
3 - Д
4 - Д
5 - Б
6 -Б
4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dalepidorasp0833z
dalepidorasp0833z
17.06.2021

ответ:Ліричний герой Ольжича не відразу постав як цілком сформована особистість. Як і кожна людина, він пройшов певні етапи свого духовного розвитку, своєї духовної еволюції. Водночас еволюцію характеру ліричного героя, ми мо й еволюцію характеру самого поета, адже в образі ліричного героя поет втілює свій ідейно–естетичний ідеал, свою життєву позицію, свої осяяння, думки, переживання і розуміння життєвих процесів. Вже у найраніших віршах ліричний герой О.Ольжича досить чітко окреслився у своїх ідеалах. Понад усе герой любить свою батьківщину – Україну.

Объяснение:

4,6(50 оценок)
Ответ:
Абдешова98
Абдешова98
17.06.2021

Закінчивши десятирічку в 1941 році, сімнадцятирічним добровільно пішов на фронт. Брав участь в обороні Києва. Його військове артилерійське училище було кинуто під Суми зупиняти танки Гудеріана: прорвавшись аж з-під Рогачова під Брянськом, форсувавши Березину і Десну, вони йшли до оточення Київського угруповання наших армій з північного сходу. Важко поранений був і сімнадцятирічний курсант Загребельний. Після лікування в Саратовському госпіталі повернувся на передову і знову був дуже важко поранений в груди. У несвідомому стані потрапив у полон. "Пройшов табори смерті", - лаконічно сказано в довіднику Спілки письменників України. Звільнений з полону американцями, працював в 1945 році в радянській військовій місії в Західній Німеччині.

Объяснение:

4,4(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ