М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Добери кілька словосполучень зі словом мудра, ужитих у прямому й переносному значеннях. мудра дівчина, мудра голка

👇
Ответ:
asylbekova1898
asylbekova1898
18.03.2020
Ем мудра кішка мудра людина мудра сова мудра книжка мудрий чоловік
мудрий журнал мудрий інтернет мудрий той хто дуже старанно вчиться
4,4(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Adilka11
Adilka11
18.03.2020

Художні засоби до поеми "19 жовтня" Пушкіна:

Епітети: багряне убрання, поля зів'ялі й голі, тихе сяйво дня, келія пустинна, осінні негоди, чаша легкопінна, гіркі недуги, Італія ясна, щаслива путь, доля мандрівна, доля строга...

Неологізм: легкопінна,

Порівняння: він (союз), як душа; свій дар, як час, я тратив без угаву.

Метафори: міцнів під крилом коханих муз.

Звертання: каміне, вино, друже, любі друзі,Горчаков, Вільгельм, спізнілий друже мій.

Риторичні запитання: Але чи й там усі з вас бенкетують?  Кого цей рік не дочекались ви?  Хто зрадив ще чудову нашу звичку,  Кого забрав холодний світ од вас?  Хто не прийшов на братню перекличку?  Чий голос змовк? Хто передчасно згас?

Анафора: Ти простягав нам із-за моря руку,/Ти нас єдиних в спогадах носив;Благослови, моя святкова музо,  / Благослови: нехай живе ліцей!

Оклики: Пора, пора! Ні наших мук, ні мрій  Не вартий світ; розвіємо оману!

Повтор: Пора, пора! Повніш, повніш!

4,6(25 оценок)
Ответ:
илья1947
илья1947
18.03.2020
Людина народжується на світ і разом з життям отримує у спадок, може бути, найцінніше своє багатство: Батьківщину. Вона у нього одна, іншої ніколи не буде, як ніколи не буде дано людині прожити друге життя. Батьківщина – даність. Її не вибирають за своїм смаком і бажанням, точно так, як не вибирають собі матір: вже яка не є, але вона – твоя мати, одна-єдина з усіх живих, її ні з ким порівнювати, бо всяке порівняння блюзнірське, образливе для тієї, що дала тобі життя, вигодувала, виняньчила і зростила, як могла і зуміла. Батьківщина, як і рідна мати, – це твоя доля, що дісталася тобі на радість і на горе, на всі випробування, муки і захоплення, на невпинну щоденну праця і на рідкісні свята – словом на всі, щасливі та нещасливі часи швидкоплинного життя. І тому приймати її треба без нарікання і жовчного невдоволення, без плебейської заздрості до інших людей і народів, що народилися в інших межах, на іншій, можливо, більш теплій і благодатній, приголубленій сонцем землі. То – чуже. А твоя Батьківщина – це твоя родина, і тобі вона належить, як ти належиш їй одній …Подякуй в душі її! Подякуй за честь називатися її сином, за важке щастя служити їй в благословенні дні миру і в годину лих. Розділи з Батьківщиною її долю і люби по-синівськи, бережи їй вірність, оберігай, цінуй, не кляни в злу хвилину життя, а роби все для неї, що в твоїх силах зробити хорошого, доброго, – це і буде головним мірилом твоєї порядності та благородства. Не чекай і не вимагай нагороди за вірність, тому що вірність, як і твоя любов, належить їй за правом народження. Ти просто виконаєш свій борг. Нагорода тебе неодмінно знайде, і це буде спокійна, горда свідомість, що не дарма жив, не був зайвою, непотрібною для Батьківщини людиною.Що таке Батьківщина? З чого вона починається для кожного з нас? У чому вона втілюється? Батьківщина – це якісь дрібні деталі життя, що залишилися надовго в пам’яті: струмок, в якому ловив рибу, величезний камінь біля дороги, ковил у степу або бурхлива річка.Для кожної людини Батьківщина починається з чогось свого: з околиці села, зі струмка, з каменю. І починається вона так для багатьох мільйонів, що приходять на землю в свій час і в свій термін.Разом з народженням людина отримує в спадок своє найбільше багатство – Батьківщину. Вона у нас одна, її не можна змінити, не можна отримати нову, як і життя. Таким же чином і Батьківщина – це твоя доля: хороша або не дуже, що дарує тобі радість чи засмучення у хвилини, години і роки єдиною життя. І приймати її треба гідно, без нарікання та невдоволення. Будь щасливий тим, що є, і дякуй Батьківщину за честь називатися її сином. Розділи з Батьківщиною її долю, будь справжнім патріотом і громадянином. Бережи і цінуй її, не нарікай за власні нещастя і невдачі, а роби для неї все, що від тебе вимагається. Ти – син своєї Батьківщини, виконуючий синівський обов’язок.
4,4(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ