ответ:Я можу змінити ситуацію на тому моменті, коли Сашко привів Сіроманця до лікарні
Объяснение: Сашко із Сіроманцем, діставшись міста, одразу пішли вуличками шукаючи лікарню. Коли вони все ж таки знайшли потрібний заклад, і Сашко пішов шукати лікаря, вовку було надто важко чекати, бо коло його було багато цуценят, яуі вчувши вовка, вчинили страшений гвалт. Але він витримав. Лікар, з яким спілкувався Сашко, погодився лікувати ручного вовка, і незабаром Сіроманець одужав. Щасливі поверталися вони додому! Через деякий час, до їхнього лісу прибилася вовчиця, що сподобалась Сіроманцеві. Вовк помер, лишивши по собі гарне потомство...
"Чому потрібно казати ні?"
Слово «ні» має на увазі під собою відмову. Багатьом людям дійсно не вистачає сміливості сказати «ні». Вони думають про те, що відмовивши, вони скривдять і кажуть «так». Але немає гарантії в їх словах, адже вони погодилися до не через добрих спонукань, а з-за боязні «ні». Можливо, для цього потрібна сміливість, сміливість в умінні відмовити, висловити свою власну думку. Не потрібно боятися когось цим образити, необхідно діяти в міру своїх можливостей. Якщо ж не виходить сказати «ні», то краще відповісти «не знаю», вибачитися або сказати «мені це не цікаво». Дуже важливо вчасно сказати «ні», щоб потім людина не розраховував на до , а внаслідок не виникло конфліктної ситуації.
Є ситуації, в яких «немає» просто необхідно сказати. Найчастіше вони стосуються провокаційних моментів або вираження думки про іншу людину. Літературні твори сповнені такими прикладами. Сюжет не обов'язково про до , він може полягати і у відмові суспільству. Наслідки, невчасно сказаного «ні», більш ніж трагічні.
Аналіз вірша Тема: Звернення Т. Шевченка до своїх дум із сподіванням і вірою у вільне життя співвітчизників.
Ідея: Тільки впевненість у щасливе життя, наполегливість до змінити соціальний устрій; засудження слабкості, поневірянь, байдужості, що роблять людину рабом.
Основна думка: Думка про нещасливу долю свого народу не залишає поета протягом усього часу перебування на солдатчині.
Жанр: Громадянська лірика. Художні особливості твору.
• Звертання: «думи мої», «мої голуб'ята», «мої любі».
• Епітети: «думи мої єдині», «лиха година», «тихими речами».
• Порівняння: «привітаю, як діток». Поезія Тараса Григоровича «Думи мої, думи мої...» і була написана у 1847 році під час його перебування в Орській кріпості. У цій поезії автор вболіває за важку долю, злиденне життя кріпаків, їхнє безправне становище, пригніченість України.