Творчість Лесі Українки торкнулася мого серця і лишила там слід назавжди. Особливо яскравим було читання її "Лісової пісні" з чудовою Мавкою і Лукашем. Вона так гарно і казково описувала цю лісову красуню, що я мимоволі дійсно повірила у реальність цієї історії. Мені здавалось, що така дівчина колись справді існувала. Мавка зачарувала мене своєю ніжністю і вольовитістю, сміливістю і щирістю кохання. Її душа була здаьна на такі подвиги, які й досі не підвласні деіяким людям.
Щоразу дивлячись на неї, я з захопленням думав(думала), що її чеснот дуже не вистачає людям. Тепер я часто беру з неї приклад і черпаю з її образу сміливість для нових звершень.
Я гадаю, що всім варто знайти свого літературного героя, аби той допомагав йому рухатись вперед в складні моменти і бути сміливішим.
Объяснение:
Рік написання – 1893
Рід лірики: медитативна лірика
Жанр: вiрш
Художній напрям, стиль – модернізм, неоромантизм
Тема вірша Contra spem spero: роздуми про негаразди у житті та сподівання на краще.
Головна ідея Contra spem spero вірша є підняття духу та надії на те, що після чорної життєвої смуги буде біла. Вона запевняє, що якщо вірити у добро, коли навіть немає віри, світ змінюється на краще і всі негаразди легше пережити, коли знайти останню краплю надії. Ліричним героєм є сам автор. Головним – людина, яка хоче жити щасливо і намагається закрити очі на усі нещастя, які звалилися їй на плечі. У творі ліричного героя можна утотожнити з Лесею Українкою.
Віршовий розмір Contra spem spero: тристопний анапест, перехресне римування
Объяснение: