Так, можна вважати
Объяснение:
Через увесь твір проходить одна наскрізна деталь — „татова сосна”, що є і конкретною (Михайло дійсно посадив на піску перед хатою сосну і згадує про неї в листі), і символічною: вона є пам'яттю про Михайла для тих, хто його любив — для сина, дружини, люблячої жінки; для односельців вона є спогадом про безневинно загублене життя; для самого Михайла — символом рідного дому („Сю ніч снилась мені моя сосна. Це вона вже досі в коліно, а може й вища. Сосна — а за нею річки синє крило...”).
дителей
Для учителя
Кодекс чести
Избавься от ограничений
ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ
dmitriym avatar
dmitriym
12.11.2018
Українська література
1 - 4 классы
ответ дан
Здравствуйте ! Опишіть козацького ватажка Івана Підкову з однойменної поеми Іван Підкова Т. Шевченка .Які в нього стосунки з підлеглими? Підкріпити свою відповідь конкретними рядками з твору.
Іван Підкова віділявся серед січовиків своїм розумом, військовими знаннями , волею,досвідом, який здобув у боях з татарами і турками. Серед запорожців цей відважний і сильний козак був прозваний Підковою, бо він вільно ламав кінські підкови і гнув грубі цвяхи. Козацький ватажок Іван Підкова ставиться до підлеглих, як до рідних, однодумців, товаришів:
"Ануте, хлоп'ята, на байдаки"! "з повагою звертається до них:" панове-молодц і вам. І козаки називають його"батьком отаманом", відповідають взаємністю та розумінням:"висипали запорожці-лиман човни вкрили".