М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-роздум на тему"тільки родина - як вічна зернина на невмирущому полі життя.."

👇
Ответ:
sofiafrog2004
sofiafrog2004
28.12.2020
Що є найважливішим у житті кожного з нас? Це питання аж ніяк не пусте, тому що воно дозволяє правильно розібратися в будь-якій життєвій ситуації, вірним образом розставити життєві пріоритети, щоб домогтися самого приємного результату і практично ніколи ні про що не шкодувати. Думається, що однією з найбільш важливих, якщо і зовсім не найважливішим елементів життя кожної людини є сім’я. У чому користь гарної й міцної сім’ї для певної особистості? Перш за все, в тому, що людина дуже погано переносить самотність, але сім’я допомагає впоратися з цим. Крім того, завдяки родині можна задовольнити безліч самих різних потреб. Зокрема, у власній родині людина може отримати розуміння, підтримку. З власними рідними в сім’ї можна обговорити практично все без винятків. Можна поділитися своїми душевними переживаннями, найзаповітнішими мріями, печалями і турботами. Цього ніколи не зрозуміють друзі або співробітники по роботі, розуміння всіх цих аспектів може бути викликане лише однією сім’єю і ніким більше. Близькі люди не просто підтримують, вони раді і щасливі це робити, адже таким чином вони відчувають себе потрібними, корисними і коханими. Звичайно, завжди треба відповідати взаємністю. Надзвичайно важливо також і те, що члени сім’ї можуть підтримати людину в найскладніші життєві моменти, коли всі інші, найімовірніше, просто відвернуться від людини і забудуть про неї. Саме виходячи з усіх вищевказаних причин і обставин багато письменників, поетів, людей творчості і тому подібних настільки трепетно ставилися до сім’ї і найкращим чином про неї висловлювалися. Сім’ю людини абсолютно заслужено порівнюють з зерниною, яка ніколи не вмирає, на полі життя. Тобто, сім’я є вічним і найбільш важливим у житті будь-кого аспектом. Як би не розвивалися життєві обставини людини, які б проблеми у неї не виникали, з чим би їй довелося боротися і стикатися, вона завжди зможе знайти розуміння, заспокоєння і підтримку в сім’ї. Більш того, деякі члени сім’ї зможуть перейняти на себе деякі функції, якщо в цьому виникне реальна необхідність. Я думаю, що таке трепетне ставлення по відношенню до своєї сім’ї повністю виправдовується в дійсності. І не даремно сім’я почала займати настільки важливе місце в житті людини, що поети, письменники та інші творчі особистості стали приділяти їй багато уваги. Кожен з нас може проаналізувати власну сім’ю, щоб зробити висновок про те, наскільки корисною вона є.
4,7(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АсяБру
АсяБру
28.12.2020

ответ:

твір на тему "за що народ увічнив імена своїх героїв":

  історія нашого народу славетна та неповторна. чимало випробувань пройшли наші предки, а згадки про них лишилися у ліричній поезії: думах, історичних піснях тощо. у цих творах люди згадали про тих хоробрих воїнів, які мужньо боролися за щастя та незалежність нашої держави. народ увічнив імена своїх героїв у творах, бажаючи, щоб слава їхня не вмерла ніколи.

  згадаємо відомі рядки ліни костенко, яка каже про героїв так: "пішов у смерть - і повернувся в думі. і вже тепер ніхто його не вб'є". дійсно, лишивши спогади у вигляді поетичних рядків, ми назавжди закарбовуємо у своїй пам'яті згадку про тих, хто боронив нашу землю, був палким патріотом та щирим українцем. кожен з нас має знати історію свого народу, пишатися нею, піклуватися про її збереження. і у цьому нам думи та історичні пісні.

объяснение:

4,7(52 оценок)
Ответ:
авдруг
авдруг
28.12.2020
«вітька + галя, або повість про перше кохання» складається з двох частин: перша називається «дуель», друга — «голуба куниця». за жанром кожна з них — це оповідання, тому що сюжет однолінійний, події відбуваються протягом короткого проміжку часу, діє невелика кількість героїв. тому слово «повість» у заголовку потрібно розуміти як синонім до слова «розповідь», а не як визначення жанру твору. у розділі «дуель» автор майстерно розташовує елементи сюжету. події починаються надвечір 24 липня 1964 р., а завершуються наступного дня, 25 липня, хоч насправді охоплюють значно триваліший проміжок часу. автор починає з епізоду, найближчого до кульмінації: наступного дня головний герой вітька горобець битиметься на дуелі. з ким? чому? навіщо у xx ст. з’ясовувати стосунки в такій застарілій формі? ці та інші питання відразу виникають у читача і спрямовують його увагу на пошук відповідей. і поки сам дуелянт спить, автор, як у кіно, починає «відмотувати» назад стрічку подій, щоб пояснити причини дуелі. і тільки після того, як вони з’ясовані, події починають розгортатися послідовно без часових «розривів». композиція: експозиція — розповідь про дружбу в дитинстві віті з галею та їхні пригоди; зав’язка — вігя зізнається своєму другу федькові у закоханості до галі козачок. для нього самого це почуття стало несподіваним. друзі вирішують, що вітя має освідчитись дівчині у своїх почуттях. розвиток дії— друзі , а вітя виконує серенаду для галі; хлопці посилають свій «шедевр» — серенаду — до редакції районної газети з проханням надрукувати; хочуть роздобути в бабці зілля, яким причарують дівчину; вітя йде на перше побачення та здійснює заради коханої «трудові подвиги»; утворюється «любовний трикутник», що наближає розвиток дії до кульмінації; кульмінація відкриває всі таємниці та відповідає на запитання, які виникли в читача на початку твору, — дуель, арешт віті, зізнання петра білого, що він не кохає галі; розв’язка у творі несподівана — галя при всіх виявляє свої почуття до віті й робить його щасливим. у творі автор майстерно використовує позасюжетні елементи як додаткові засоби впливу на читача (інтригуючий заголовок, епіграф, авторські відступи, портрети героїв, лист із редакції тощо). переповідає історію кохання у творі оповідач. складається враження, що це дорослий чоловік, який уже пережив перші почуття, тому часто йому хочеться втрутитись у перебіг подій і щось порадити віті чи застерегти його від хибних кроків. оповідач дотепний та іронічний, але ставиться до своїх героїв доброзичливо й зі співчуттям.
4,7(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ