М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Iз якою метою тухольцi вирiшили звалити камiнь? iван франко "захар беркут"

👇
Ответ:
liongkimololo
liongkimololo
28.07.2022
З такою метою щоб вибратись з села
4,4(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Katuhaazaza
Katuhaazaza
28.07.2022
   Хто з нас не любить книжок? Дійсно, важко уявити таку людину. У народі кажуть: "Хто багато читає, той багато й знає". Кожен — інтелігент, бізнесмен, робітник — має хоча б невеличку особисту бібліотеку. 

Я досить часто відвідую районну юнацьку бібліотеку. Там завжди стоїть тиша й можна самому ходити між стелажами. Та коли уважно прислухаєшся, то можна почути, як книги пошепки розмовляють із тобою. Вони розкажуть чарівну казку, цікаву повість, з їх сторінок забринять невідомі вірші, які ми пам'ятаємо довго, а можливо, й ціле життя. Саме з книжок ми дізнаємося про те, як живуть народи різних країн, як виборюють вони свободу, а ще дізнаємося про відкриття науки й техніки, про рослини й тварин, про планети, зірки й туманності. З давніх-давен письменники, учені відображали в книжках знання та досвід поколінь, зберігаючи це все для нащадків. 

А колись у прадавні часи на світі не було книжок, бо люди ще не вміли їх робити. Замість сторінок пращури використовували каміння, дерево, стіни печер. Пізніше почали писати на глині, але це було також не дуже зручно. Справжній папір, схожий на той, що на ньому ми пишемо сьогодні, з'явився кілька століть тому. Відтоді й почали в усьому світі писати на папері. А тепер вони є, але майже ніхто не хоче їх читати. 
Я щиро вважаю, що телебачення та електронні машини ніколи не зможуть повноцінно замінити щасливих годин спілкування з книгою.
4,6(83 оценок)
Ответ:
Sestare852
Sestare852
28.07.2022

ответ: Після аварії, у якій загинув доктор, Івана звинуватили у смерті Брякуса. Був проведений суд, але хлопець знав, що він не може бути звинувачений, тому і не захотів брати собі адвоката. Двадцятирічного парубка було оправдано, суд присяжних був здивован стійкості та рішучості Івана котрий зміг відстояти свою невинність.

Через деякий час, коли Сила відійшов від смерті свого вчителя, він вирішив змінити свій б життя. Молодий хлопець почав свій бізнес, їздив по різним країнам продавався речі котрі він робив своїми руками. Коли він здійснив останню подорож у Японію, Іван зустрів дуже гарна, дуже вихована та стримані дівчину у яку закохався з першого погляду. І вони жили довго і щасливо!

От і казочка кінець, а хто слухав — молодець!

Объяснение: У мя это проконтролировать на

4,8(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ