М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначте тему поеми лесі українки «давня казка» a) підсилення ролі митця і мистецтва в суспільному житті; б) відкриття соціальної нерівності; b) піднесення сили мистецтва; г) засудження егоїзму і сріблолюбства.

👇
Ответ:
MCKiri4PrO
MCKiri4PrO
19.07.2022
підсилення ролі митця і мистецтва в суспільному житті
4,6(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lis316721
lis316721
19.07.2022

Щодня ми спілкуємося і взаємодіємо з різними людьми та соціальними групами (сім'я, трудовий колектив та ін.) Важко собі уявити однакове взаємодію в різних соціальних групах і з різними людьми, звичайно, ми ведемо себе по-різному, тому що при різних взаємодіях наше становище залежить від взаємин з іншими, ми відбираємо варіанти поведінки, опановуючи в тій чи іншій мірі необхідними якостями.

Світ складається з безлічі позицій, що знаходяться в постійних самооновлюватися взаємодіях. І входячи в цей світ кожна людина прагне утвердити себе в певній соціальній позиції. Розглянемо, як і наскільки впливає на поведінку людини система соціальних взаємодій.

Кожна людина, включаючись у систему соціальних взаємодій, повинен виконувати певні соціальні функції: педагог - викладати, студент - вчитися, підприємець - організовувати виробництво і керувати ним і т.д.

Для виконання конкретних функцій у ході соціальних взаємодій на людину накладаються певні (функціональні) обов'язки; разом з тим людина наділяється певними правами, привілеями, владними повноваженнями. Людина, виконуючи ту чи іншу функцію, у рамках системи взаємодій займає (або претендує на) певну соціальну позицію - ця позиція називається соціальним статусом.

Объяснение:

думаю норм

4,5(1 оценок)
Ответ:
KotesUA
KotesUA
19.07.2022
До писання не складалися її пальці, звикли лиш до "грубшої" праці, а до читання неставало часу". " була чесна дівчина, про яку й одна душа злого слова не сказала. до того, знала стільки прерізних робіт, про які іншим дівчатам в селі й не снилося. все була коло панни й вивчилася при ній всячини. панна говорила з нею, мов із рівною собі. а й стидлива була страшенно. там, де інші дівчата лускали зо сміху, штовхаючи одна одну ліктем, ніби потайки, та перешіптуючися, вона соромилася до сліз і була б, мабуть, із сорому в землю запалася із-за того, що чула все, особливо ж коли він(михайло) був при тім. "
4,4(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ