М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Задали написать сочинение на тему фэнтези! писать вообще не знаю что! ! сочинение должно быть хотя бы на полтора странички! ) если вы уже такое писали, скиньте

👇
Ответ:
ViksAks
ViksAks
13.12.2021
Фэнтези - вид фантастической литературы, основанный на использовании мифологических и сказочных мотивов а так же фантазии автора. Произведения фентези часто напоминает вымышленный мир ведь там чаще всего встречается нечто сверхъестественное и мифические существа которые от части плод воображения автора книги. Фентези значительно отличается от жанра научно-фантастических рассказов и т.д ведь он не стремится как то приближаться к реальному миру. Сам мир фентези это плод воображения автора (повторюсь), но благодаря этому книги очень даже интересно читать, можно даже выдумать продолжение сюжета.  В наши дни фэнтези — это также жанр в кинематографе, книгах, живописи, настольных и компьютерных играх.
4,7(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tatyana23411
Tatyana23411
13.12.2021
Багато людей не розрізняють колядок і щедрівок. Ці обрядові пісні виконують лише в певний період — на різдвяно-новорічні свята. Скажімо, колядки співають, починаючи з Різдва й до Водохрещ, себто з 7 по .19 січня. Натомість щедрівки виконують лише протягом тижня — від Нового року й до Водохрещ. 

Виникли ці обрядові пісні ще до прийняття християнства, і виконували їх лише парубки, котрі провідували селян і вшановували господарів та їхніх дітей. У дохристиянські часи їх виконували лише весною, оскільки під цю пору відзначали Новий рік. Навіть коли змінився порядок щодо нового року, колядки лишилися незмінними. 

Щедрівки та Маланкову виставу виконували колись тільки дівчата. До хат заходити не годилося. Робили це під вікнами осель. Господарі, у свою чергу, обдаровували всіх смачним печивом, яблуками чи горіхами. 

Удосвіта на Василя хлопчики оббігали найближчих родичів та сусідів і засівали їхні домівки збіжжям — зернами пшениці або жита. Попросивши дозволу, юний посівальник ставав біля порога, брав у жменю зерно та скроплював ним долівку хати, приказуючи в такт віршований текст. 

Приємно, що колядування, щедрування й засівання збереглися аж донині. 
4,6(84 оценок)
Ответ:
nastya05112
nastya05112
13.12.2021
Тому що ворожнeча обох родів нe давала їм цього зробити. Івану довeлося іти заробляти гроші і бути самостійним, і до того ж матeріальна скрута за відстутності батька штовхала його на цeй вчинок. Доки він був на таких собі заробітках, Марічка гинe під час потопу. І якщо прослідковувати містичний настрій твору, то самe природа згубила молоду дівчину. В цьому eпізоді, і в момeнті, коли нявка зачарувала Івана, ніби ствeрджується думка, що самe на “тому світі”, в світі мeртвих, вони знайдуть своє щастя, що людські призeмлeні проблeми їм нe будуть більшe заважати.
4,4(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ