Сміх - це сила. Він допомагає нам у житті. З його до можна легко ступити на вищу сходинку свого життя. Коли людина сміється, у всіх відчуття, що що б там не було, вона не здається. Людина використовує сміх, отже вона сильна і нездоланна!
А над вишневим садком уже панує ніч.Затихло все. Тілько дівчатаТа соловейко не затих.Біля хати заснула мати з маленькими діточками під срібний спів соловейка. Відпочивають стомлені люди, і разом з ними я вірю в їхнє і своє щасливе майбутнє. Я знаю, що й надалі буятимуть в Україні вишневі сади, повертатимуться ввечері до своїх осель роботящі люди, а Україна залишатиметься тихим раєм, яким вона постає в моєму улюбленому вірші.Вірш дочитано до кінця. Він невеликий за обсягом, але великий за значенням. У ньому — частина історії нашого народу, життя українців, а головне — сама Україна, лагідні обійми якої дарують мир, тишу і спокій. Україна, яка пробуджує патріотизм — найвище людське почуття.Тарас Шевченко
Наш світ ділитися на чорне і біле, темну і світлу сторони, у кожного предмета є своя тінь, тому так складно розмірковувати про добро і зло. Напевно необхідно почати все ж з того, що таке добро в розумінні кожної людини. Добро-це хороші вчинки думки і почуття, по відношенню до інших людей, це прагнення пожертвувати усім заради іншої людини, це турбота про близьких і рідних, турбота про друзів наших менших, і оточуючих нас людях. Творити добро означає безкорисливо допомагати людям, не вимагаючи ніякої за це нагороди. Добром можна вважати і вчасно сказане слово підтримки і те як ми звертаємося один з одним. Що не проявляє свої почуття і думки людина не може вважатися ні добрим ні злим, оскільки тільки наші вчинки роблять нас такими. Вважається, що добра на землі набагато менше, ніж зла, і дійсно це так, тому як створити один хороший вчинок набагато складніше, ніж кілька поганих, і тоді говорять, що в людині оселилося зло, він став недобрим і байдужим. в загальному розумінні. Зло — це заподіяння комусь шкоди, погані думки і дії. кажучи про те, що простіше створити зло, необхідно відзначити, що заступитися за скривдженого першокласницю — це добро, але пройти повз це вже зло, тому, що навіть не беручи участі в створенні поганого вчинку, але свідомо не перешкоджаючи йому, ми здійснюємо зло. Робити добро дуже складно, тому, що далеко не всі здатні зрозуміти його, не кожен готовий прийняти. але добро можна здійснювати кожен день, в дрібницях, навіть висловлюючи слова подяки ми творимо добро, оскільки людині якого ми подякували стало дуже приємно і легко на душі.