М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Тестові завдання іван франко «захар беркут» завдання з вибором однієї правильної відповіді 1.у якому столітті відбувалися події, описані в повісті: а) у xii ст.. б) у xiii ст.; в) у xiv ст.; г) у xv ст.? 2. де був «вихід» із котловини: а) під лісом; б) біля тіснини; в) у дворі захара беркута; г) у долині? 3. у якій послідовності здебільшого розміщено сюжетні елемені художнього твору: а) зав'язка — розвиток дії — кульмінація —розв`язка — експозиція; б) зав'язка — розвиток дії — кульмінація — експозиція — розв'язка; в) експозиція — зав'язка — розв'язка — розвиток дії — кульмінація; г) експозиція — зав'язка — розвиток дії — кульмінація — розв'язка? 4. у якій парі обидва слова є архаїзмами: а) вітець і уста; б) ратище й хоругва; в) князь і смерд; г) боярин і кріпаччина? завдання на встановлення відповідності 5. установи відповідність між героями повісті та їхніми внутрішнім (зовнішніми) характеристиками: а) захар беркут; б) максим берку в) мирослава; г) бурунда-бегадир; д) тугар вовк.

👇
Ответ:
даниил851
даниил851
20.09.2022
1-Б
2-?
3-?
4-?
5-?
сам не знаю
4,4(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Shagovikova08
Shagovikova08
20.09.2022
Леся Українка майже все життя змагалася з сильною хворобою,тема болю і водночас мужності проходить у майже всіх її віршах вірш "як дитиною бувало..." яскравий цьому приклад. вже з раннього дитинства доля навчала писменницю бути не лише мужньою в боротьбі з життєвими проблемами але й гордою не дивлячись ні на що вона продовжувала посміхатися нехай всі думають що в неї все чудово хоч це було далеко не так. Ніби глузливий дитячий віршик розкриває проблему і мету всього життя української письменниці.
4,8(70 оценок)
Ответ:
gaga2244
gaga2244
20.09.2022
Тема цієї поезії - це відчай ліричної героїні, яка не знає, що їй робити, на яку стежку стати в житті. Вона бачить людей, які важко працюють, орла, що десь удалині кричить, але для себе шлях ще не обрала. Лірична героїня ставить собі питання: бути чи не бути, як Шекспіровський Гамлет колись себе запитував. Перед нею, здавалося б, лише безвихідь, але вибір завжди є. Тому вона просить музу, яка так часто її надихала, до або дати відповідь на її питання, або забрати з собою. Гамлет так само розмовляв із черепом своїх предків, але відповіді не отримав. Такий результат отримує і героїня: музі байдуже до справ земних - вона творіння неба, сфери духовного, тому вона і покидає героїню, полинувши в небо. Героїня сама повинна вирішувати, як саме її чинити, який шлях обрати. Ми бачимо, що дилогія перед героїнею дуже складна, і навіть виникає співчуття до неї, адже всі мають якийсь сенс у житті, всі знають, заради чого живуть, а вона ні. Але не потрібно здаватися, не потрібно говорити про те, що "не стане в мене сили, вогонь обпалить крила й я впаду", потрібно розібратися в собі, сподіватися на краще - і тоді житя налагодиться. У творі виражений яскравий гуманістичний пафос, віра у людину, у справедливість, у добро. І думки, і серце, з якими вона радиться, як з живими людьми, заспокояться і покажуть шлях, не той темний, де треба "в диких нетрях пробивать дорогу з сокирою в руках і з тонкою пилою, поки який гнилий, великий стовбур впаде й задавить серед хащів темних", а той прекрасний світ, який чекає усіх служниць високого мистецтва, служниць пера, якою і була сама поетеса.
4,5(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ