М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-роздум як я ставлюсь до зради?

👇
Ответ:
marinazajcik0
marinazajcik0
31.05.2023

Зрада часто сприймається як зрада, через неї руйнуються сім'ї і ламаються людські долі. Чому випадкова і скороминуща зв'язок здатна назавжди розлучити люблять один одного? Чому за сьогохвилинне задоволення люди змушені часом розплачуватися все своє життя? Чому більшість людей, змінюючи самі, не прощають цього іншим? І цих "чому" дуже багато. Людська особистість настільки загадкова, що ставить перед нами багато нерозв'язних питань, відповіді на які багато хто з нас шукають все своє життя.

Уникнути зради досить важко. Кожному з нас хоча б раз випадає шанс, від якого просто неможливо відмовитися. Що може зробити слабка людська істота з матінкою-природою, яка штовхає його на відтворення потомства? Забороняти собі та іншим зраду - це те ж саме, що забороняти собі пити, їсти або спати. З цим марно боротися, але не менш важко з цим змиритися. Хіба можна пояснити це розгніваної дружини, яка застала вас на місці злочину? Звичайно ж, ні. Для неї ви - злочинець, який посміявся над її почуттями, обманщик, бабій і негідник! Вам немає прощення. І не має значення, що до цього ви були порядною і зразковим сім'янином. Не важливо, що ви прожили разом довге і щасливе життя. Одним своїм кроком ви перекреслили всі!

4,4(7 оценок)
Ответ:
guka070806
guka070806
31.05.2023

Зрада - дл всіх людей, це слово асоціація з чимось не хорошим, підлим. І я звичайно не виняток. Мені здається, що якщо ти завяєзуєш дружбу з кимось, то ніколи не зраджуй цій людині, а будь з нею до кінця, допомагай в усіх скрутних ситуаціях, тому що якщо ти обрав людину в якості свого друга, то залишайся з ним назавжди. Я не розумію вислову "друзі напрокат", в моєму баченні друг він або є, або його немає взагалі, це не явище і воно не абстрактне. А ті хто відносяться, до друзів які приходять і йдуть, не мали ще справжнього друга, і не вміють ним дорожити. Зраджують не лише друзі, а й близькі кохані люди. І це набагато гірше, ніж втратити друга, тому що коли ти любиш, ти починаєш проживати з коханим одне життя, а після зради його потрібно розірвати, а це процедура болюча. Проте сама страшна зрада, це коли тебе зраджують твої рідні, ви не дивуйтесь буває й таке. І саме в цей момент ти не знаєш навіть чи варто продовжувати жити. Я розумію, що боротись зі зрадою безглуздо, але почати цінити всіх ніколи не пізно.

4,7(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Польха
Польха
31.05.2023
Миха́йло Пана́сович Сте́льмах (*11 (24) травня 1912, Дяківці — †27 вересня 1983, Київ) — український письменник, драматург, фольклорист. Член Спілки письменників УРСР, академік АН УРСР(з 29 березня 1978 року)[1], Герой Соціалістичної Праці. Батько драматурга Ярослава СтельмахНародився 11 (24 травня) 1912 року в селі Дяківцях (теперЛітинського району Вінницької області) у родині селянина, ветеранаросійсько-японської війни Панаса Стельмаха. Мати — білоруска. У1933 році закінчив літературний факультет Вінницького педагогічного інституту (першим у селі отримав вищу освіту) і до1939 вчителював у селах Київщини; 1939 року мобілізований доЧервоної армії, учасник німецько-радянської війни. Як солдат-артилерист воював у Білорусі, був двічі поранений
4,5(87 оценок)
Ответ:
ЛАПУЛЛЯ
ЛАПУЛЛЯ
31.05.2023
"Intermezzo" - це синтез різних видів мистецтв - музики, живопису, театру. Від музики - назва, звукові образи, багата палітра метафор, що викликають музичні асоціації, поетизують красу природи. Опис природи вражають своєю мальовничістю, часто письменник малює словами, і виразна яскрава картина постає перед читачем. Від театру - дійові особи, окремі драматичні сцени.
"Intermezzo" - твір імпресіоністський. Тут не стільки зображуються події, як описуються враження від них; автор більше орієнтується на почуття. Новела мовби зіткана з яскравих фарб, звуків, думок, настроїв. У творі переважають називні та безособові речення, внутрішні монологи.
Твір має присвяту: Кононівським полям.
4,8(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ