М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ушевченкові я бачу і відчуваю всю красу людської душі, це справжній співець свого народу будь ласка іть.

👇
Ответ:
Тарас Григорович Шевченко- це людина,яка внесла свою творчість у нашу незалежну Україну. Його поезія стала популярною  в цілому світі. Така збірка позначена виходом у світ 1840 р. і називається вона "Кобзар". Читаючи такі чудесні твори, вірші і поезії можна зрозуміти, що з ним на той час відбувалося. Тарас любив свою країну, народ, але будучи під арештом він написав цикл віршів "У казематі".Поета було заслано до Оренбурзького окремого корпусу на десять років рядовим солдатом без права писати й малювати. Проте йому вдавалося й тут творити: за перші три роки заслання він написав сто віршів і сім поем.
Наш український поет Тарас Шевченко це наша гордість, наша проява в творчості. Не зважаючи на всі перешкоди він змужнів, став відомим поетом на усю нашу країну. І я вважаю що цей художник, драматург і громадський діяч залишися в серцях нашого народу.
4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kristinakarpova2
kristinakarpova2
06.10.2020

Україна  пережила багато війн,але наші пам'ятки такі як Софія Києвська ,  Києво Печерська лавра збереглся.Збереглося багато церков , й ікон. Я думаю, що Україна Богом збережений народ. Чому я так вважою? Бо україна ніколи не була окупантами.Ми завжди потерпали від окупацій, але збереглися як повноцінний народ . Україна країна з нелегкою долею! нашу мову принижували. Шевченка арештувал за те що писав українською був патріотом.

Про нелегку Долю україни написані такі історичні повісті  як Захар  Беркут та багато інших й  зокрема притча повінь на Закарпатті

 

 

4,5(11 оценок)
Ответ:
Julyash
Julyash
06.10.2020

Різдво – це велике свято для віруючих людей в Україні. Адже в цей день народився наш сус Христос. Православні відзначають Різдво Христове 7 січня, а католики – 25 грудня. Напередодні свята християни турбуються, щоб їхні домівки були ошатними. Ще з давніх-давен жінки готують Святу вечерю на це свято. На столі має налічуватися 12 страв. Під скатертину господарі дому кладуть солому та гроші. Таким чином подружжя просить достатку в Бога. Вечеря розпочинається тоді, коли на небі з’являється перша зірка. Перед тим як розпочати трапезу всі члени сім’ї моляться і згадують померлих людей. Це ще не все. Найменший член сім’ї сідає під столом і починає хрюкати, гавкати, мекати і т.д. Такий звичай виконується для того, щоб водилися свійські тварини вдома. Потім всі куштують головну страву – «кутю». Страви повинні бути пісними; випити трохи вина на Святу вечерю дозволяється. Наступний крок – це сімейна коляда за столом. Невдовзі господарі дому чекають колядників. Після того, як дитина заспіває колядку господарі дому дякують та дають гроші або ж солодощі. Їжу зі столу не забирають у цей вечір, бо українці вірять у те, що на Святу вечерю приходять померлі предки, тому ми повинні залишити столові прибори та їжу для них. Це своєрідний вияв поваги до пращурів. Різдво – це свято, яке об’єднує всю родину. Воно є яскравим та надзвичайно колоритним. Існує багато традицій, якими послуговуються у цей день. Кожна область України може похизуватися унікальними звичаями. В одній області можуть виконувати одну традицію, а в іншій – іншу. Але все ж є те, що об’єднує всі області – це розуміння важливості святкування Різдва. – Різдво – це свято, що є у серці кожного українця!

4,6(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ