М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть будь ласка дуже дуже написати свою думку то в житті краще бути оптимістом чи персимістом?

👇
Ответ:
zvon007
zvon007
04.02.2023
Наприклад я оптиміст і важаю що краще радіти ніж розчаровуватися дрібницями.В соціумі тебе будуть краще поважати.А тей хто псиміст той завжди засмучений,розлюченний також це порушує психіку.На мою думку краще бути веселим ніж похмурим.
4,6(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
260807098978
260807098978
04.02.2023

1.     Змалку  ненавидів табун, гурт і в загорожі, і на пасовиську волів бути сам.

2.      Він сподівається на Степанову добрість.

3.     З конюхом у нього особливі стосунки.

4.     Він , Шептало, кінь особливий, кінь білий, а коли й попав у це бригадне стовпище, то завдяки злому випадку, химерам долі.

5.     Шептало вперше пошкодував, що опинився на видноті

6.     Серед усіх робіт він найбільше недолюблював крутити привід і їздити до міста

7.     Він  соромився упряжі, соромився становища робочої худобини

8.     Йому кортіло будь-що виправдати Степана

9.     Люди , знають: на Шептала можна покластися.

10.                       Такий покірний і роботящий, тільки віжок торкнись, уже чує, вже розуміє, підганяти не доводиться.

Объяснение ПИШЕТЬСЯ В ЛАПКАХ І ВСЕ )))

4,7(57 оценок)
Ответ:
KIrito5016
KIrito5016
04.02.2023

, еміграція може бути вимушеною, коли на своїй землі жити неможливо і необхідно шукати добробуту на чужій, хоча це дуже важко. Протягом життя людину спіткають різні події, з якими кожен бореться по-своєму. Переконливим доказом цього аргументу є твір Василя Стефаника «Камінний хрест», головний герой – Іван Дідух – вимушений переїхати до Канади разом зі своєю сім’єю через передчуття майбутньої кризи. Викликані промовами сусідів почуття болю та жалю розкривають душу емігрантів. Хазяїн переконаний, що чужа країна - могила для нього й дружини, бо втрата Батьківщини дорівнює смерті. На мою думку, Іван Дідух - це узагальнений образ, у якому втілені риси й переживання багатьох переселенців.

По-друге, є й такі випадки, коли людина добровільно покидає свою країну і виїжджає закордон на роботу, для навчання тощо. Валюта росте, тому заробітки у країнах Європи – це вигідно. Освіту у Польщі, Німеччині, Нідерландах отримувати сьогодні дуже престижно, а крім того – результативно, і я з цим погоджуюсь.

4,5(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ