М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Письмо для контрольной работы на тему "письмо к наталке полтавке"

👇
Ответ:
rahmaevrail201
rahmaevrail201
11.04.2022
»  Ні! Ви будете кричати на звукооператора, який фізично не в змозі посилити ваш шепіт. А істинного винуватця свого провалу, посміхнувшись, - промовчіть...До речі є ще одна зустрічна пропозиція: закрити яму звукоізоляційним щитом, залишивши маленьке скляне віконце для диригента... Мартинов кричить на мене, що від мене немає користі театру. Що все йде до того, що театр помре сам. І дуже скоро помре... І не треба заважати йому вмирати... Вас записали в небіжчики, та ви і самі не можете не бачити цього! Коли люди збираються купувати квитки на виставу, вони запитують: «Яка трупа?», - і почувши, що Українського театру – просто йдуть, кажучи: «Ні! Ми її не любимо!» Але і мої поради не потрібні, марні, бо: якщо простій людині сказати що він забруднився, - він скаже почне витиратися, а ви, залишаючись брудними, будете кричати і бити того, хто скаже вам про це... Немає сенсу виправляти того, хто не хоче виправлятися.
4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
marceries
marceries
11.04.2022
Славко  беркути хотів  увійти до збірної і не порушувати присяги.  у вісім років він був схожий на дошкільнятко, мав хворі ноги. він приймав ліки, ходив на ковзанку, хоча часто відчував біль. це заняття зміцнило його і частково загартувало характер. його батько випробовував літаки, в дитинстві був у німецькому концтаборі. саме батько сказав хлопцеві про максимальне навантаження – «вимір характеру і людських сил». він так готував хлопця до складності життєвих обставин

джерело:   довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,7(77 оценок)
Ответ:
a6271547
a6271547
11.04.2022
Добро: софійка і всі події що відбуваются з нею, сашко, тітка сніжанна, корали знайшли господаря. зло : вадим, валентин, викрадення коралів, поведінка дорослих персонажів твору.

у творі зло перемагає добро. його несуть позитивні персонажі такі, як софія, сашко, сніжана. головна героїня софійка ввічлива, щира, добра, мужня. усім старається . думає не тільки про себе. саме їй випала роль зняти прокляття з роду кулаківських. 

    сашко відчайдушно кидається в небезпечні пригоди та ризикує життям, щоб подрузі. хоч він не дуже освічений і допускає граматичні помилки на письмі, проте не розгублюється та знаходить вихід у складних ситуаціях. його поради та вчинки є дуже слушними. сашко уособлює добро та справедливість. адже він дружній, мужній та милосердний.

  співчутлива та кмітлива тітка сніжана. її вірність традиціям виводить на чисту воду лицемірного вадима. завдяки зусиллям позитивних героїв родина кулаківських стала щасливою.

  негативними героями є вадим на початку твору, його бабуся та деякі предки, валентин - наречений сніжани. вадим поводився невиховано та зухвало. часто крав, не поважав старших, мав багато шкідливих звичок. поводився демонстративно й не збирався змінюватися на краще. у далекому минулому предок вадима зробив поганий вчинок. задля власної наживи, обманув багатьох людей і забрав їхнє майно. був жорстоким та скупим. також дещо негативним виявився підступний і слабодухий валентин. він вів подвійне життя, обманював оточуючих. не був щедрим, не рідним. не приділяв уваги рідному синові. 

    провина предка – важкий камінь для нащадків. проте в кінці твору вадим змінився на краще. розірване весілля – заслужене покарання для хитрого валентина. твір має гарне закінчення - торжество добра над злом. 

4,5(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ