М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір розповідь або казка з прислів'ями

👇
Ответ:

Кажуть люди : ” Сім разів відміряй – один відріж ” . Прислів’я ця означає те , що потрібно спершу подумати , перевірити, перевірити і вже потім братися за справу . І чи так уже вона права?

Звичайно , в нагальних ситуаціях ви міркувати не будете – просто зробите . І , можливо , будете праві . Але от коли є час подумати – краще і справді поміркувати.

Наприклад , хочете ви купити рибу. Або ви хапайте першу-ліпшу – або вдумливо виберете. Від цього залежить , що ви будете є сьогодні на обід – лежані тріску , продану втридорога , або смачну кефаль , куплену зі знижкою. Це , звичайно , простий приклад , і він не розкриває всю суть приказки .

Наприклад , що , якщо ти в пориві почуттів кинув дорогій для тебе людині жорстокі і образливі слова ? Звичайно , потім ти будеш гірко каятися , звинувачувати себе , але слів твоїх це вже не скасує. І можливо , це стане першою тріщинкою між вами , ким би ви не були – друзями , закоханими , родичами. Тому навіть під час суперечки краще подумати над своїми словами. Як би ви не були розпаленілі – потрібно знайти не слова образи , а слова розради або примирення .

У будь-якій справі краще спочатку подумати . І в роботі , і в особистому житті , і навіть у простих побутових справах . Від цього залежить все ваше життя . Звичайно , кожна людина може помилятися – на те він і людина , а не апарат . Але все ж , якщо є час і можливість обміркувати вчинок – треба обміркувати його . Інакше може трапиться , що завгодно: від дрібних нещасних подій до великомасштабних бід.

І особливо варто подумати , якщо ви – працівник на атомній станції і стежте за складними приладами. Але це все ж таки вже перебір. У будь-якій ситуації , яка може коштувати здоров’я і навіть життя не тільки вам , але і багатьом іншим людям , обов’язково треба ” відміряти “, перш ніж ” різати ” .

Наприклад , пілотові авіалайнера треба вдумливо і ретельно роздумувати над тим , що йому робити , не покладаючись виключно на диспетчера. Або навіть людина нешкідливу професії – кухар – повинен зважувати і визначати свої дії , адже від нього залежить здоров’я людей , які їдять його страви.

Так що краще завжди подумати , перш ніж робити.

4,7(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
msembinov
msembinov
29.05.2021

Дорогою ціною” план до 1 частини  1. Рішення Остапа. 2. Гвалт у панському маєтку. 3. Байдужість народу до своєї тяжкої долі. 4. Остання мить перед розставанням. 5. Згадка з дитинства Остапа. 6. Втеча Соломії разом з коханим. “Дорогою ціною” план до 2 частини  «Переправа» 1. Темна осіння ніч 2. Чекання переправи 3. З’явлення човна 4. Козацькі вартові 5. У млині Якима 6. Переїзд 7. Поранення Остапа “Дорогою ціною” план до 3 частини  «У плавнях» 1. Втеча від варти 2. Перев’язування рани 3. Соломія шукає шляху 4. Плавні 5. Пожежа у плавнях 6. Марення Остапа 7. Остап віч-на-віч із вовком 8. Думки і бажання героя “Дорогою ціною” план до 4 частини  «У циган»: 1. Циганська хатина. 2. Господарі. 3. Благання циган Соломією. 4. Остап під опікою старої циганки. 5. Побут циган. 6. Соломія вирушає на заробітки. 7. Арешт циган і Остапа. “Дорогою ціною” план до 5 частини «Боротьба за врятування Остапа»: 1. Домовленість Соломії з болгарином. 2. Радість Соломії. 3. Арешт Остапа. 4. Соломія турбується про визволення Остапа з «конаку». 5. Підготовка до визволення Остапа силою. 6. Річка. 7. Поєдинок з вартою турецького човна. 8. Смерть Соломії та Івана. Епілог «Доля Остапа»: 1. Брудна хвиля овечої отари. 2. Маленька халупка. 3. Вітер. 4. Остап — старий дід. 5. Розповіді Остапа про своє минуле життя.

4,4(38 оценок)
Ответ:
mrfreeman26p0aanr
mrfreeman26p0aanr
29.05.2021

Діти розважалися на річці, коли йшла крига. Федько сміливо перетнув річку по крижинах і повернувся назад. Сусідський хлопець Толя, син заможних батьків, вирішив повторити цей вчинок. Але йому не пощастило, він упав у воду. Федько врятував його. Однак Толя не оцінив цього, бо був підлою дитиною. Федько навіть уперше в житті збрехав, щоб урятувати Толю від покарання. Його суворо бив батько за провину. Помер він через  СВОЮ ХВОРОБУ,  якою він захворів через переохолодження. Ось так загинув сміливий благородний хлопець. Він виявився набагато вищим духовно, ніж підлий Толя.

4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ