М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ірина жиленко підкова гловна думка вірша

👇
Ответ:
МарияLevkivska
МарияLevkivska
21.02.2020
прагнення здійснення бажань на новорічні свята, розуміння, що не можна залишати у себе чужу річ.
4,6(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mot3333
mot3333
21.02.2020

Багато людей хочуть бути багатими, здоровими, сильними та успішними. Але мало хто всерйоз замислюється про те, чому будь-яке з цих благ стає досяжним. Ніхто не бажає розуміти, що найголовніше для досягнення будь-якої мети – це не сама мета, а процес по досягненню і його властивості. Основною властивістю будь-якого процесу з досягнення успіху є наявність волі. Людина, яка має волю, як правило, може досягти всього, чого вона хоче – будь то багатство, щастя чи успіх в якому завгодно вигляді людської діяльності.

Щоб переконатися в тому, що воля є найбільш цінним подарунком долі, потрібно дещо зрозуміти – це включає як теоретичні знання, так і практичні приклади. Зокрема, воля дозволяє людині вижити. Наприклад, буває так, що у людини серйозні проблеми, взагалі нічого не виходить, валиться з рук і не виходить. Деякі опустять власні руки, відмовляться боротися і виправляти ситуацію. Вони вирішують, що їх доля – це за течією, погоджуватися з усіма обставинами і не вживати ніяких дій. Інші ж, незважаючи на наявність життєвих проблем, стануть навпроти вести по-іншому. Завдяки тому, що у них є воля, вони не будуть впадати у відчай, візьмуть себе в руки і почнуть жити всім на заздрість. Зрештою, люди, яких доля обдарувала волею, зможуть домогтися всього того, чого вони так хочуть.

Щоб бути по-справжньому успішним і щасливим, людина повинна тренувати власну волю, працювати над собою, рости і йти вперед. Але що необхідно робити для того, щоб доля побачила, що людина дійсно старається, і обдарувала її фантастичною волею? Насамперед, ніколи не здаватися. Кожна людина ставить собі цілі, просто деякі з часом відмовляються від них через несприятливі життєві обставини, а інші навпаки не відмовляються всупереч усьому. Приміром, якщо у тебе не виходить добре вчитися, а ти цього дуже хочеш, потрібно просто примушувати себе витрачати більше часу на навчання, займатися самоосвітою, читати книги і робити інші справи по навчанню. Іноді це доведеться робити всупереч власним бажанням, але це буде необхідно. І якщо така робота буде вестися молодою людиною,  вона або пізно побачить, що у неї починає з’являтися сталева воля, так що тепер вона може не просто мріяти і ставити перед собою завдання, які ніколи не будуть виконані, а й домагатися своїх цілей, незважаючи ні на що. Це і буде доводити, що людина починає ставати вольовою. Все це сильно до й в майбутньому.

У житті кожної людини дуже важлива воля, але рідко доля дарує її людині просто так. Набагато частіше вольовими стають ті, хто роблять крок назустріч долі, і показують, що саме вони найкращі, саме їм призначено домогтися найбільших успіхів у житті. І тільки тоді доля обдаровує людину і дає їй те, чого вона варта – силу волі.

Объяснение:

4,6(6 оценок)
Ответ:
aaaddd1988
aaaddd1988
21.02.2020

Холериків характеризує висока нервово-психічна активність, енергійність, поривчатість рухів та дій. Вони пристрасні, але неврівноважені. Схильні до змін настрою. Мають сильну нервову систему.

В українській літературі можна гати такі приклади:

Мотря Довбишівна, "Кайдашева сім'я" І. С. Нечуй-Левицького.

"В лиці, в очах було розлите . щось гостре, палке, гаряче, було видно розум з завзяттям і трохи з злістю", - авторський опис Мотрі.

"По обіді Мотря почала мити горшки та миски. Вона взяла ніж і почала вишкрібать вінця старого засаленого горщка. Горщик завищав під ножем, наче цуценя.

— Не шкреби, дочко, ножем, бо в мене неначе хто в голові скромадить, — сказала Кайдашиха.

— А як же його шкребти, щоб не було чуть! — не видержала Мотря й підняла свій твердий голос.

— Не дуже дави ножем, моє серденько любе, то горщик не буде скавучать, наче собака, що зав'язла в тину.

Мотря замовкла й кинула ніж на лаву", - приклад імпульсивності Мотрі.

Іншим припладом може слугувати Степан Радченко, "Місто" В. І. Підмогильний.

"Степан несміливо увійшов і поклав у кутку свої клунки. Нахиляючись, він крізь щілину між дошками побачив своїх сусідів за перегородкою — пару корів, що спокійно ремиґали коло ясел. Хлів — ось де він має жити! Як тварюка, як справжнє бидло! Він відчув, як шпарко кинулось його серце і кров линула до обличчя. Випроставшись, він був червоний і зневажений", - приклад емоційності Степана.

4,8(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ