М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть написати листа павлусеві з твору скарб

👇
Ответ:
rgmabbasov
rgmabbasov
24.11.2021
Все, держи. Учителю понравилось.

Іть написати листа павлусеві з твору скарб
Іть написати листа павлусеві з твору скарб
4,7(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
К18атя
К18атя
24.11.2021

В усіх словниках тлумачення слів ми можемо знайти, що щирість - це висловлювання справжніх почуттів, правдивість та відвертість. І зазвичай, цю рису відносять до позитивних рис характеру. Але чи завжди? Іноді, щирість може бути неввічливою і висловлюватися у негативних речах.

Усі люди щирі - чи то більше, чи то менше. Хтось ніколи не приховує справжніх емоцій, навіть від просто знайомих людей. А хтось інший - може бути щирим лише з близькими та друзями, яким надзвичайно довіряє.

Але все ж, ми не можемо бути відвертими у своїх словах та діях завжди та з усіма. Наша щирість залежить від людини, ситуації та рівня довіри. І тільки ми вирішуємо з ким і коли бути чесним.

Объяснение:

4,4(75 оценок)
Ответ:
gulzazak
gulzazak
24.11.2021

1. Звучання розмови. Приклади: Як почув [Пістряк] гомін свого начальника, так зараз, знявши шапочку, і підійшов до нього, і поклонивсь йому низенько (Квітка-Основ'яненко, II, 1956, 178); Дзвінок голови — і враз стихає приглушений гомін людських голосів (Євген Кротевич, Сини.., 1948, 6);

// Розмови, чутки. Приклади: Ходив гомін, що старші сини покійного панотця не дуже мирять з своїми парафіянами (Нечуй-Левицький, III, 1956, 9); Події, що про них гомін ходив у народі і що до них закликали всі оті промовці на ярмарку, тепер уже здавалися.. неминучою дійсністю (Андрій Головко, II, 1957, 255).

2. Безладний шум; гамір. Приклади: Звідси не видно ні моря ясного; Гомону з міста не чутно гучного (Леся Українка, I, 1951, 72); Окремі зітхання, стогони та вигуки ночі змінилися густим, безперервним гомоном дня (Любомир Дмитерко, Розлука, 1957, 6).

4,4(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ