Відповідь:Мавка - була дитиною природи. Вона Лісовика вважала за батька, а березу за подружку. Мавка лековажно віддалась на розсуд долі, закохавшись у Лукаша, не слухаючи мудрих порад Лісовика, через шо потім гірко шкодувала. Вона добра, тому що навіть пробачає коханому зраду і повертає йому від вовкулаки знов у людську подобу. У кінці твору Мавка стає вербою і не жалкує за тілом, тому що душа для неї найголовніша.
Лукаш - молодий парубок, що з першого погляду закохався в Мавку. ВІн добре грав на сопілці, що і причарувало її до нього. Але згодом почуття Лукаша гаснуть. Він покидає Мавку і починає жити з Килиною, тому що та краще господиня. Але це життя не приносить Лукашу щастя. У кінці повісті він залишається поряд з Мавкою і помирає біля неї замерзаючи від холоду.
Килина - добра господиня, але вона мала духовну обмеженість, що і призвело до подальших конфліктів з Лукашем.
Мама Лукаша - схожа з образом Килини. Вона жорстоко ставиться до Мавки, алепотім школдує про це.
Дядько Лев - позитивний, добрий і розумний персонаж. Він є втіленням людської гармонії з природою.
Пояснення:
ответ: На мій погляд комфортніше жити і оптимістам і песимістам. Оптимісти бачать у всьому лише добре і це їм іноді заважає, адже вони пробачають всі помилки схиляючись на те, що це або випадково, або ця людина більше ніколи такого не зробить. А песимісти навпаки бачать у всьому тільки погане і тому вважають, що всі бажають йому зла і навіть якщо це не так вони ніколи не змінять власної думки. Я не вважаю, що я оптиміст, або песиміст я не відношусь ні до одного з них мені все одно що говорять про мене люди навколо, я не можу пробачити все і не пробачаю, для кожного по-різному і песимістам і оптимістам жити комфортно.
Объяснение:
реклама / контактищо додати? dovidka.biz.ua довідник цікавих фактів та корисних знань “давня казка” характеристика бертольда “давня казка” характеристика героїв – поета та бертольда доводить, що це два діаметрально протилежні образи — поет і лицар. “давня казка” образ бертольда в образі графа бертольдо леся українка показала ті ворожі народові сили, проти яких борються трудящі. риси характеру бертольдо – «лихий такий, крий боже» – гордий, завзятий, упертий – прагнення до збагачення – улесливий і підступний – корисливий – зневажливе ставлення до простого люду – «сліпа» любов до ізідори – бездушний – лякливий, не сприймає революційних пісень цитатна характеристика бертольда – попереду їхав лицар, та лихий такий, крий боже! – слухай, ти, втікай лиш краще, бо пізнаєшся ти з лихом! – та який ти з біса мудрий — …— ще ні разу я таких, як ти, не бачив. – спалахнув від гніву лицар, був він гордий та завзятий, але ж тільки на упертість та на гордощі багатий. – я б віддав отой химерний твій таємний світ надхмарний за наземне справжнє графство, за підхмарний замок гарний. – я б віддав твоє багатство у непевнії країни за єдиний поцілунок від коханої дівчини… – прощавай, дружино люба, всі розкоші, всі вигоди! все те треба проміняти на далекії походи. – о, тепер було у нього срібла, золота багато! – окрім того, що набрав він на війні всього без ліку. – сила статків та маєтків! вже бертольдо граф залежний! він живе в своєму графстві, наче сам король вельможний. – люд увесь в тім краю мусив узнавать його за пана. – та й по всіх далеких війнах граф привчився до грабанку, а тепер в своїй країні він шукав у тім рятунку. – почалися нескінченні мита, панщина, податки. граф поставив на дорогах скрізь застави та рогатки. – люди мучились як в пеклі, пан втішався як у раю. – пан гуляв у себе в замку, у ярмі стогнали люди. – що се, що? — кричав бертольдо,— гей, ловіть співця, в’яжіте! у тюрму його в кайдани! та скоріш, скоріш біжите! – я його (поета) талан співацький так високо поважаю, що співцем моїм придворним я зробить його бажаю. – коли він складання віршів бунтівничих не покине, то в тюрму його закину, там він, клятий, і загине! “давня казка” характеристика бертольда
джерело: довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua